fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна – друга у світі за зростанням у рейтингу Doing Business

Ukraїna – druga u sviti za zrostannjam u rejtyngu Doing Business
З 2014 року Україна зросла в рейтингу Doing Business на 41 позицію. Завдяки дерегуляції досягнуто щорічної економії бізнесу у розмірі понад 1 млрд грн.
Z 2014 roku Ukraїna zrosla v rejtyngu Doing Business na 41 pozyciju. Zavdjaky dereguljaciї dosjagnuto ščoričnoї ekonomiї biznesu u rozmiri ponad 1 mlrd grn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У міністерстві наголошують, що за три роки Кабмін провів вісім дерегуляційних засідань, на яких було скасовано близько 1300 застарілих актів, які створювали непотрібний тиск на підприємців. За пять років Україна піднялася у рейтингу Doing Business на 41 позицію. Які зміни сталися?. У 2018 році спростилося ведення бізнесу для: близько 100 тисяч субєктів роздрібної торгівлі; близько 1000 компаній та для понад 10 тисяч ФОПів, які здійснюють ремонт побутових виробів; 6300 компаній, які здійснюють інженерно-пошукові роботи; понад 6700 компаній, які займаються будівництвом; близько 100 тисяч субєктів на рік, що формують та отримують земельні ділянки зменшать витрати на доопрацювання документів. Плани на майбутнє. У Мінекономрозвитку вважають, що для подальшого прогресу в рейтингу й надалі необхідна підтримка Верховної Ради. Читатйте також: Україна покращила позиції у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business. Йдеться про ухвалення законопроектів – №8124, який дозволить потрапити в топ-50 рейтингу Doing Business, та №4650 про декомунізацію. Кабінет міністрів поставив за мету, щоб Україна до 2020 року піднялася щонайменше на 10 пунктів у рейтингу Doing Business.
Реклама 👇 Замовити

У міністерстві наголошують, що за три роки Кабмін провів вісім дерегуляційних засідань, на яких було скасовано близько 1300 застарілих актів, які створювали непотрібний тиск на підприємців. За п’ять років Україна піднялася у рейтингу Doing Business на 41 позицію.

Які зміни сталися?

У 2018 році спростилося ведення бізнесу для:

  • близько 100 тисяч суб’єктів роздрібної торгівлі;
  • близько 1000 компаній та для понад 10 тисяч ФОПів, які здійснюють ремонт побутових виробів;
  • 6300 компаній, які здійснюють інженерно-пошукові роботи;
  • понад 6700 компаній, які займаються будівництвом;
  • близько 100 тисяч суб’єктів на рік, що формують та отримують земельні ділянки зменшать витрати на доопрацювання документів.

Плани на майбутнє

У Мінекономрозвитку вважають, що для подальшого прогресу в рейтингу й надалі необхідна підтримка Верховної Ради.

Читайте також: Україна покращила позиції у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business

Йдеться про ухвалення законопроектів – №8124, який дозволить потрапити в топ-50 рейтингу Doing Business, та №4650 про декомунізацію.

Кабінет міністрів поставив за мету, щоб Україна до 2020 року піднялася щонайменше на 10 пунктів у рейтингу Doing Business.

Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: