fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві завершилася подача проектів на Громадський бюджет-4

U Kyjevi zaveršylasja podača proektiv na Gromadśkyj bjudžet-4
802 команди подали 2208 проектів на суму 1 072 578 039 грн. До 24 квітня 2019 року відбуватиметься публічне обговорення, експертиза, доопрацювання проектів та оскарження експертних висновків, а з 15 травня до 6 червня кияни зможуть віддати свої голоси за проекти.  
802 komandy podaly 2208 proektiv na sumu 1 072 578 039 grn. Do 24 kvitnja 2019 roku vidbuvatymeťsja publične obgovorennja, ekspertyza, doopracjuvannja proektiv ta oskaržennja ekspertnyh vysnovkiv, a z 15 travnja do 6 červnja kyjany zmožuť viddaty svoї golosy za proekty.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке Громадський бюджет. Містяни подають свої ідеї на розгляд громади — що варто реалізувати в місті коштом бюджету. Найкращі проекти, які перемогли у голосуванні, фінансує міська адміністрація з бюджету міста наступного року. Сьогодні завершилася реєстрація проектів до Громадського бюджету 2020 року. 802 команди подали 2208 проектів на суму більше мільярда гривень, а конкретно – 1 072 578 039 ₴. Який напрям переважає. Найпопулярніші категорії – освіта (772 проекти) та громадянське суспільство (352 проекти). Комунальне господарство, енергоощадження – 212, спорт – 203, публічний простір – 145, культура, туризм – 139, безпека – 89, охорона здоров’я – 71, соціальний захист – 66, екологія – 60, IT (інформаційні технології) – 36, дороги, транспорт – 31, інше – 28. Серед районів, мешканці яких подали на розгляд проекти Громадського бюджету, лідирує Дарницький, а найменше – з Печерського району міста. За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, така активність киян була прогнозована. Для нас такий ажіотаж був очікуваним. Це лише підтверджує ефективність моделі бюджету участі, яка розвивається у Києві силами громадськості та міської влади, що її підтримує. Модифікована електронна система Громадського бюджету підтримує створення команд і об’єднання активістів навколо проектів. Читатйте також: Громадський бюджет-2019: який проект став найдорожчим. До кінця голосування ми очікуємо, що в команди проектів об’єднаються десятки тисяч досвідчених, небайдужих громадян, а за процесом слідкуватиме понад 1 мільйон киян, – зауважив він. Що далі. До 24 квітня 2019 року відбуватиметься публічне обговорення, експертиза, доопрацювання проектів та оскарження експертних висновків, а з 15 травня до 6 червня кияни зможуть віддати свої голоси за проекти. Обирайте на сайті ГБ проекти, які вас цікавлять і  долучайтесь до їх команд. Також існує можливість записатися до Школи ГБ, яка вже допомогла 300+ активним киянам підготуватися до участі в ГБ.
Реклама 👇 Замовити

Що таке Громадський бюджет

Містяни подають свої ідеї на розгляд громади — що варто реалізувати в місті коштом бюджету. Найкращі проекти, які перемогли у голосуванні, фінансує міська адміністрація з бюджету міста наступного року.

Сьогодні завершилася реєстрація проектів до Громадського бюджету 2020 року. 802 команди подали 2208 проектів на суму більше мільярда гривень, а конкретно – 1 072 578 039 .

Який напрям переважає

Найпопулярніші категорії – освіта (772 проекти) та громадянське суспільство (352 проекти).

Комунальне господарство, енергоощадження – 212, спорт – 203, публічний простір – 145, культура, туризм – 139, безпека – 89, охорона здоров’я – 71, соціальний захист – 66, екологія – 60, IT (інформаційні технології) – 36, дороги, транспорт – 31, інше – 28.

У Києві завершилася подача проектів на Громадський бюджет-4 1

Серед районів, мешканці яких подали на розгляд проекти Громадського бюджету, лідирує Дарницький, а найменше – з Печерського району міста.

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, така активність киян була прогнозована.

«Для нас такий ажіотаж був очікуваним. Це лише підтверджує ефективність моделі бюджету участі, яка розвивається у Києві силами громадськості та міської влади, що її підтримує. Модифікована електронна система Громадського бюджету підтримує створення команд і об’єднання активістів навколо проектів».

Читайте також: Громадський бюджет-2019: який проект став найдорожчим

До кінця голосування ми очікуємо, що в команди проектів об’єднаються десятки тисяч досвідчених, небайдужих громадян, а за процесом слідкуватиме понад 1 мільйон киян», – зауважив він.

Що далі

До 24 квітня 2019 року відбуватиметься публічне обговорення, експертиза, доопрацювання проектів та оскарження експертних висновків, а з 15 травня до 6 червня кияни зможуть віддати свої голоси за проекти.

Обирайте на сайті ГБ проекти, які вас цікавлять і  долучайтесь до їх команд.

Також існує можливість записатися до Школи ГБ, яка вже допомогла 300+ активним киянам підготуватися до участі в ГБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: