fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Тихі вечірки» пройдуть у бібліотеках всієї країни

«Tyhi večirky» projduť u bibliotekah vsijeї kraїny
23 березня бібліотеки по всій Україні проведуть у себе нестандартні події – «тихі вечірки». Чудова можливість потанцювати у незвичайному місці.
23 bereznja biblioteky po vsij Ukraїni proveduť u sebe nestandartni podiї – «tyhi večirky». Čudova možlyvisť potancjuvaty u nezvyčajnomu misci.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тихі вечірки – це коли люди приходять із власними смартфонами та навушниками, налаштовуються на певну радіохвилю – і разом розважаються під спільну музику, яку при цьому чутно тільки у вухах. Цього разу хвилею буде мандрівне Радіо Сковорода, а локацією – бібліотеки з різних міст України. Де проходитиме. Бібліотеки з різних міст. Одним з ідеологів цих подій є Сергій Жадан, тому головна вечірка відбудеться в бібліотеці його рідного Старобільська Луганської області. Звідти у Facebook проходитиме відеотрансляція діджея Sunny Boy. Також очікуються трансляції із різних бібліотечних локацій по всій країні Яка мета. Читатйте також: Книжковий Арсенал став найкращим літературним фестивалем року. За словами авторів проекту, це допоможе популяризувати сучасну українську культури, вийти за межі стереотипів. Показати бібліотеку зовсім новим простором, що об’єднує навколо себе прогресивних та сміливих. Хто може приєднатися. Усі, хто мають Інтернет, навушники та бажання випробувати новий формат вечірки. Приходьте до бібліотеки свого міста, беріть навушники й налаштовуйтеся на потрібну хвилю. Подія відбудеться 23 березня, трансляція з 18:00 до 20:00. Детальнішу інформацію можна знайти на сторінці у Facebook.
Реклама 👇 Замовити

«Тихі вечірки» – це коли люди приходять із власними смартфонами та навушниками, налаштовуються на певну радіохвилю – і разом розважаються під спільну музику, яку при цьому чутно тільки у вухах.

Цього разу хвилею буде мандрівне «Радіо Сковорода», а локацією – бібліотеки з різних міст України.

Де проходитиме

Бібліотеки з різних міст. Одним з ідеологів цих подій є Сергій Жадан, тому головна вечірка відбудеться в бібліотеці його рідного Старобільська Луганської області.

Звідти у Facebook проходитиме відеотрансляція діджея Sunny Boy. Також очікуються трансляції із різних бібліотечних локацій по всій країні

«Тихі вечірки» пройдуть у бібліотеках всієї країни 1

Яка мета

Читайте також: «Книжковий Арсенал» став найкращим літературним фестивалем року

За словами авторів проекту, це допоможе популяризувати сучасну українську культури, вийти за межі стереотипів. Показати бібліотеку зовсім новим простором, що об’єднує навколо себе прогресивних та сміливих.

Хто може приєднатися

Усі, хто мають Інтернет, навушники та бажання випробувати новий формат вечірки. Приходьте до бібліотеки свого міста, беріть навушники й налаштовуйтеся на потрібну хвилю.

Подія відбудеться 23 березня, трансляція з 18:00 до 20:00.

Детальнішу інформацію можна знайти на сторінці у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: