fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

SaaStock в UNIT.City: масштабна бізнес-конференція вперше відбудеться в Україні

SaaStock v UNIT.City: masštabna biznes-konferencija vperše vidbudeťsja v Ukraїni
Приходьте в UNIT.City 26 березня, щоб обговорити питання розвитку й розширення SaaS-компаній. Це місце, де можна знайти нових клієнтів та зустріти вже існуючих.
Pryhoďte v UNIT.City 26 bereznja, ščob obgovoryty pytannja rozvytku j rozšyrennja SaaS-kompanij. Ce misce, de možna znajty novyh klijentiv ta zustrity vže isnujučyh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Software as a Service. SaaS (Software as a Service) – це модель використання бізнес-додатків у форматі інтернет-сервісів. SaaS додатки працюють на сервері SaaS-провайдера, а користувачі отримують до них доступ через інтернет-браузер. Користувач не купує SaaS-додаток, а орендує його – платить за його використання деяку суму в місяць. Таким чином досягається економічний ефект, який вважається одною з головних переваг SaaS. Що таке SaaStock. Читатйте також: Маркетинг, продажі та інвестиції – події березня в UNIT.City. SaaStock називають Діснейлендом для SaaS-компаній та кращою SaaS-конференцією в Європі. SaaStock обєднує співтовариство лідерів SaaS-компаній по всьому світу. Це місце, де можна знайти нових клієнтів та зустріти вже існуючих. Цього року вперше конференція відбудеться в Україні. Флагманська подія у Європі приваблює більше чотирьох тисяч людей. У 2019 SaaStock також запускає серію конференцій в США, Азії, Латинській Америці та Океанії.  SaaStock Local. Це глобальна ініціатива, яка допомагає місцевим SaaS-лідерам створювати й розвивати свою власну екосистему. SaaStock надає платформу, яка дозволяє незалежним організаторам проводити регулярні, гранично сфокусовані заходи із брендингом та підтримкою від SaaStock. Місія - створити найбільшу SaaS-спільноту в світі. Як взяти участь. Якщо хочете презентувати свій стартап на заході, заповніть форму за посиланням. Коли відбудеться. 26 березня, 19:00, UNIT.City, вул. Дорогожицька 3 Модератор: Макс Печерський, CEO PromoRepublic, SaaStock Local City leader Подія проводитиметься англійською мовою. Придбати квитки можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Software as a Service

SaaS (Software as a Service) – це модель використання бізнес-додатків у форматі інтернет-сервісів.

SaaS додатки працюють на сервері SaaS-провайдера, а користувачі отримують до них доступ через інтернет-браузер. Користувач не купує SaaS-додаток, а орендує його – платить за його використання деяку суму в місяць.

Таким чином досягається економічний ефект, який вважається одною з головних переваг SaaS.

SaaStock в UNIT.City: масштабна бізнес-конференція вперше відбудеться в Україні 1

Що таке SaaStock

Читайте також: Маркетинг, продажі та інвестиції – події березня в UNIT.City

SaaStock називають «Діснейлендом для SaaS-компаній» та «кращою SaaS-конференцією в Європі». SaaStock об’єднує співтовариство лідерів SaaS-компаній по всьому світу. Це місце, де можна знайти нових клієнтів та зустріти вже існуючих. Цього року вперше конференція відбудеться в Україні.

Флагманська подія у Європі приваблює більше чотирьох тисяч людей. У 2019 SaaStock також запускає серію конференцій в США, Азії, Латинській Америці та Океанії. 

SaaStock Local

Це глобальна ініціатива, яка допомагає місцевим SaaS-лідерам створювати й розвивати свою власну екосистему. SaaStock надає платформу, яка дозволяє незалежним організаторам проводити регулярні, гранично сфокусовані заходи із брендингом та підтримкою від SaaStock.

Місія – створити найбільшу SaaS-спільноту в світі.

Як взяти участь

Якщо хочете презентувати свій стартап на заході, заповніть форму за посиланням.

Коли відбудеться

26 березня, 19:00, UNIT.City, вул. Дорогожицька 3

Модератор: Макс Печерський, CEO PromoRepublic, SaaStock Local City leader

Подія проводитиметься англійською мовою.

Придбати квитки можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: