fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Голосуйте! Ми прикриємо»: військові закликали українців прийти на вибори

«Golosujte! My prykryjemo»: vijśkovi zaklykaly ukraїnciv pryjty na vybory
У Києві відбулася презентація соціально-громадського проекту. Його метою є нагадати українцям, що вибори – це теж фронт і теж війна проти Путіна.
U Kyjevi vidbulasja prezentacija sociaľno-gromadśkogo proektu. Jogo metoju je nagadaty ukraїncjam, ščo vybory – ce tež front i tež vijna proty Putina.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Військовослужбовці і ветерани вирішили нагадати, наскільки важливо, щоб українці обєдналися та прийшли на вибори 31 березня. Тисячі жертв і десятки тисяч поранених стали жертвами гібридної війни, жертвами ворога, який діє різними способами, за різними напрямками. Читатйте також: Вибори в Україні: реєстр сайтів-фейків та Антологія брехні політиків. Ідея створення такого соціального проекту народилася у військовослужбовців і ветеранів. А вже завдання нашої ініціативної групи було реалізувати цю ідею. Незалежність Україні була подарована. Тоді, коли війна була в Грузії, Молдові, Чечні, українці не зрозуміли цінність незалежності і демократії. Зараз ми платимо за таке нерозуміння – розповіла Міністр у справах ветеранів Ірина Фриз. Плакати і відеоролики цього проекту не містять ніякої політичної агітації і не є вибірково орієнтованими. Вони нагадують, що громадянським обовязком військових є захист наших цінностей на фронті. Тим часом, обовязком громадян тут, у мирному суспільстві, є захист цінностей бійців, які зараз захищають незалежність і суверенітет України. Ми повинні памятати, що ми повинні вибрати не тільки Президента, але і Верховного Головнокомандувача армії, – зазначив начальник Управління комунікації та друку Міністерства оборони України полковник Олексій Чорнобай.
Реклама 👇 Замовити

Військовослужбовці і ветерани вирішили нагадати, наскільки важливо, щоб українці об’єдналися та прийшли на вибори 31 березня.

Тисячі жертв і десятки тисяч поранених стали жертвами гібридної війни, жертвами ворога, який діє різними способами, за різними напрямками.

«Голосуйте! Ми прикриємо»: військові закликали українців прийти на вибори 1

Читайте також: Вибори в Україні: реєстр сайтів-фейків та Антологія брехні політиків

«Ідея створення такого соціального проекту народилася у військовослужбовців і ветеранів. А вже завдання нашої ініціативної групи було реалізувати цю ідею. Незалежність Україні була подарована. Тоді, коли війна була в Грузії, Молдові, Чечні, українці не зрозуміли цінність незалежності і демократії. Зараз ми платимо за таке нерозуміння» – розповіла Міністр у справах ветеранів Ірина Фриз.

«Голосуйте! Ми прикриємо»: військові закликали українців прийти на вибори 2

Плакати і відеоролики цього проекту не містять ніякої політичної агітації і не є вибірково орієнтованими. Вони нагадують, що громадянським обов’язком військових є захист наших цінностей на фронті. Тим часом, обов’язком громадян тут, у мирному суспільстві, є захист цінностей бійців, які зараз захищають незалежність і суверенітет України.

«Голосуйте! Ми прикриємо»: військові закликали українців прийти на вибори 3

«Ми повинні пам’ятати, що ми повинні вибрати не тільки Президента, але і Верховного Головнокомандувача армії», – зазначив начальник Управління комунікації та друку Міністерства оборони України полковник Олексій Чорнобай.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: