fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

2 млн грн на розвиток стартапу: конкурс Vernadsky Challenge

2 mln grn na rozvytok startapu: konkurs Vernadsky Challenge
Переможці отримають грант у розмірі 2 млн гривень. Цього року конкурс проводиться вже вчетверте. Команда знову збирає професіоналів і новаторів у сфері інженерії і проектування.
Peremožci otrymajuť grant u rozmiri 2 mln gryveń. Cogo roku konkurs provodyťsja vže včetverte. Komanda znovu zbyraje profesionaliv i novatoriv u sferi inženeriї i proektuvannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо про конкурс. Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року. Мета конкурсу – допомогти талановитим інженерам розвивати інноваційні продукти. За цей час переможці отримали 7 млн грантових коштів. 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge стали учасниками CES та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва. Як проходитиме конкурс. Читатйте також: Дослідження Місяця: NASA зацікавлені залучити Україну. Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток стартапу в еквіваленті 2 млн грн. У конкурсі можуть взяти участь проекти на різних стадіях: від ідеї до робочого прототипу. У фокусі інтересів: space technologies: ракети, системи для запуску, супутники, космічна інженерія; Космічні перегони знов набирають обертів. Україні необхідно не відставати.  active bioelectronics: біотехнології в медицині, протези та екзоскелети, медичні гаджети, медичне устаткування. Розробіть пристрій, що допоможе людині з обмеженими здібностями знову ходити, або створіть технологію для людей специфічних професій. Щоб взяти участь у конкурсі, завантажте заявку на сайті, заповніть її та надішліть на пошту: [email protected] . Заявки приймаються до 20 березня 2019 року. Фінал, до якого увійдуть 10 найкращих проектів, відбудеться 17-18 квітня у рамках Noosphere Space Summit.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо про конкурс

Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року. Мета конкурсу – допомогти талановитим інженерам розвивати інноваційні продукти. За цей час переможці отримали 7 млн грантових коштів.

7 з 10 переможців Vernadsky Challenge стали учасниками CES та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва.

2 млн грн на розвиток стартапу: конкурс Vernadsky Challenge 1

Як проходитиме конкурс

Читайте також: Дослідження Місяця: NASA зацікавлені залучити Україну

Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток стартапу в еквіваленті 2 млн грн. У конкурсі можуть взяти участь проекти на різних стадіях: від ідеї до робочого прототипу.

У фокусі інтересів:

  • space technologies: ракети, системи для запуску, супутники, космічна інженерія;

Космічні перегони знов набирають обертів. Україні необхідно не відставати. 

  • active bioelectronics: біотехнології в медицині, протези та екзоскелети, медичні гаджети, медичне устаткування.

Розробіть пристрій, що допоможе людині з обмеженими здібностями знову ходити, або створіть технологію для людей специфічних професій.

Щоб взяти участь у конкурсі, завантажте заявку на сайті, заповніть її та надішліть на пошту: [email protected] .

Заявки приймаються до 20 березня 2019 року. Фінал, до якого увійдуть 10 найкращих проектів, відбудеться 17-18 квітня у рамках Noosphere Space Summit.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: