fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ опинився серед лідерів: шосте місце у рейтингу ефективності інвестицій у Європі

Kyїv opynyvsja sered lideriv: šoste misce u rejtyngu efektyvnosti investycij u Jevropi
Журнал Foreign Direct Investment Magazine опублікував свіжий рейтинг міст за рентабельністю інвестицій. Київ на шостому місці
Žurnal Foreign Direct Investment Magazine opublikuvav svižyj rejtyng mist za rentabeľnistju investycij. Kyїv na šostomu misci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видання Foreign Direct Investment Magazine склало рейтинг рентабельності інвестицій. Київ увійшов до десятки кращих європейських міст по прибутковості вкладень з точки зору ефективності залучених ресурсів. Дослідження. fDi Magazine входить у групу Financial Time. Журнал щорічно публікує рейтинг рентабельності інвестицій, який показує, наскільки міста ефективно використовують свої ресурси для залучення вкладень. fDi Magazine опублікував два списки: Рейтинг рентабельності бюджетних інвестицій і Рейтинг рентабельності інвестицій в персонал. Читатйте також: Як купити електронний квиток у Приват24 або кіосках. Видання оцінювало бюджет, кількість співробітників, які займаються залученням іноземних інвестицій, та розмір інвестицій за рік. Дані брали з відкритих джерел, а потім аналізували за допомогою fDi Intelligence. Це онлайн-інструмент для моніторингу прямих іноземних інвестицій. Переможці рейтингу. На першому місці опинився Вільнюс з оцінкою 10 балів. Все завдяки ефективній роботі агентства із залученням інвестицій Go Vilnius. У лютому 2018 року у Вільнюсі зявився центр IT-послуг Danske Bank, який забезпечив 800 робочих місць. У жовтні Google відкрив там офіс і дочірню компанію. Друге місце посів Мадрид, який отримав 3,76 бала. Інвестиціями та проектами від імені міста займається агентство Invest in Madrid. Більшість його проектів припадає на галузь державно-приватного партнерства. На третьому місці англійське місто Редінг. Київ опинився шостим. Українська столиця набрала 2,41 бала. За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, у 2017 і 2018 роках Київське інвестиційне агентство залучив $1,1 млрд інвестицій. Наразі у КМДА працюють над 58 проектами, серед яких будівництво медичних центрів, дитячих садів і транспортної інфраструктури.
Реклама 👇 Замовити

Видання Foreign Direct Investment Magazine склало рейтинг рентабельності інвестицій. Київ увійшов до десятки кращих європейських міст по прибутковості вкладень з точки зору ефективності залучених ресурсів.

Дослідження

fDi Magazine входить у групу Financial Time. Журнал щорічно публікує рейтинг рентабельності інвестицій, який показує, наскільки міста ефективно використовують свої ресурси для залучення вкладень. fDi Magazine опублікував два списки: «Рейтинг рентабельності бюджетних інвестицій» і «Рейтинг рентабельності інвестицій в персонал».

Читайте також: Як купити електронний квиток у «Приват24» або кіосках

Видання оцінювало бюджет, кількість співробітників, які займаються залученням іноземних інвестицій, та розмір інвестицій за рік. Дані брали з відкритих джерел, а потім аналізували за допомогою fDi Intelligence. Це онлайн-інструмент для моніторингу прямих іноземних інвестицій.

Київ опинився серед лідерів: шосте місце у рейтингу ефективності інвестицій у Європі 1

Переможці рейтингу

На першому місці опинився Вільнюс з оцінкою 10 балів. Все завдяки ефективній роботі агентства із залученням інвестицій Go Vilnius. У лютому 2018 року у Вільнюсі з’явився центр IT-послуг Danske Bank, який забезпечив 800 робочих місць. У жовтні Google відкрив там офіс і дочірню компанію.

Київ опинився серед лідерів: шосте місце у рейтингу ефективності інвестицій у Європі 2

Друге місце посів Мадрид, який отримав 3,76 бала. Інвестиціями та проектами від імені міста займається агентство Invest in Madrid. Більшість його проектів припадає на галузь державно-приватного партнерства. На третьому місці англійське місто Редінг.

Київ опинився серед лідерів: шосте місце у рейтингу ефективності інвестицій у Європі 3

Київ опинився шостим. Українська столиця набрала 2,41 бала. За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, у 2017 і 2018 роках «Київське інвестиційне агентство» залучив $1,1 млрд інвестицій. Наразі у КМДА працюють над 58 проектами, серед яких будівництво медичних центрів, дитячих садів і транспортної інфраструктури.

Джерело: КМДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: