fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

#Trashtag: новий популярний челендж, присвячений екології

#Trashtag: novyj populjarnyj čelendž, prysvjačenyj ekologiї
Молодь прибирає у парках, лісах, на пляжах, поблизу університетів і гуртожитків. Спочатку вони публікують фото до прибирання, а потім — після.
Moloď prybyraje u parkah, lisah, na pljažah, poblyzu universytetiv i gurtožytkiv. Spočatku vony publikujuť foto do prybyrannja, a potim — pislja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сотні людей діляться у соціальних мережах фотографіями засміченої місцевості до та після прибирання. Читатйте також: Година Землі 2019: що варто знати. Новий челендж має назву Trashtag Challenge. Його учасники прибирають сміття на природі – у лісах, на пляжах, чи навіть уздовж трас. Челендж придумали ще в 2015 році, але справжньої популярності він набуває лише зараз. Фотографії викладають зі США, Індії, Швеції, Непалу та інших країн. Did our part today for #trashtag while offroading in the mountains of California. via /r/pics https://t.co/1duo3B8pnJ created by: https://t.co/HP3Iew3S7L pic.twitter.com/WRD5sAsiwz — Steben Stupid (@steben316) 11 марта 2019 г.   Along the Potomac River south of Washington, DC #trashtag pic.twitter.com/n2uPL52LZG — Robbie McNeil (@RMcNeil2105) 10 марта 2019 г.   people are taking part in this clean up challenge and its amazing!! #trashtag pic.twitter.com/Iw9M1t2Xk3 — zzzzz (@Naxsx7N) 10 марта 2019 г. Українці теж не залишаються осторонь популярного челенджу. Це не дивно, адже весною у нашій країні відбуваються традиційні суботники. Деякі все ще сприймають їх як нащадків радянського минулого. Однак краще зосередитися на важливості чистої природи для кожного з нас. Тож сподіваємося, що даний челендж приверне увагу українців і вони активно долучаться до нього.
Реклама 👇 Замовити

Сотні людей діляться у соціальних мережах фотографіями засміченої місцевості до та після прибирання.

Читайте також: Година Землі 2019: що варто знати

Новий челендж має назву Trashtag Challenge. Його учасники прибирають сміття на природі – у лісах, на пляжах, чи навіть уздовж трас. Челендж придумали ще в 2015 році, але справжньої популярності він набуває лише зараз.

#Trashtag: новий популярний челендж, присвячений екології 1

Фотографії викладають зі США, Індії, Швеції, Непалу та інших країн.

Українці теж не залишаються осторонь популярного челенджу. Це не дивно, адже весною у нашій країні відбуваються традиційні «суботники». Деякі все ще сприймають їх як нащадків радянського минулого. Однак краще зосередитися на важливості чистої природи для кожного з нас. Тож сподіваємося, що даний челендж приверне увагу українців і вони активно долучаться до нього.

#Trashtag: новий популярний челендж, присвячений екології 2

#Trashtag: новий популярний челендж, присвячений екології 3

Джерело: Time

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: