fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Конференція Iteracia: перетворити стартап на повноцінний бізнес

Konferencija Iteracia: peretvoryty startap na povnocinnyj biznes
На конференції ви дізнаєтеся, як створити якісний IT-продукт та правильно працювати зі стартапом. У цьому вам допоможуть 6 спікерів з України та США.
Na konferenciї vy diznajetesja, jak stvoryty jakisnyj IT-produkt ta pravyľno pracjuvaty zi startapom. U ćomu vam dopomožuť 6 spikeriv z Ukraїny ta SŠA.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На конференції будуть обговорюватися питання проектування взаємодії у крос-функціональних командах та чому варто відмовлятися від підходу швидко-й-дешево. Також навчитеся будувати одночасно вертикальну і горизонтальну команди, змінюючи культуру компанії зсередини. У продуктах ніколи нічого не робиться раз і назавжди. Кожне наступне оновлення робить продукт кращим ніж рік, місяць, день тому. Завжди можна щось вдосконалити, змінити або взагалі прибрати. Продуктовий менеджер — той, хто бачить кожен окремий піксель і всю картину продукту водночас. Читатйте також: Олександр Трегуб, Projector: Людина має бути зарядженою на результат. Гості з США:. Saldy Antony, Vice President Of Engineering & Product Management в Petcube. Має 22-річний досвід у створенні продуктів для Dolby, Amazon, Netflix, Philips. Matt McBride, Global Head of the Experience Design в SoftServe. Керує командами дизайнерів у різних куточках світу. У минулому — викладач в Academy of Art University. Спікери з України:. Денис Циганок, CEO в ЛУН. Розповість, як і чому у ЛУН змінювалася структура команд. Денис Горовий, Co-Founder & CBDO в Evo. Порадить, як розвивати стартап. Вікторія Репа, CEO в BetterMe. Поділиться досвідом світового визнання. Денис Савченко, керівник у Планета Кіно. Розповість про автоматизацію процесів у продуктовому менеджменті на прикладі Salesforce Marketing Cloud. Кому буде цікаво:. продуктовим менеджерам; продуктовим дизайнерам; CEO та управлінцям; маркетологам. Захід відбудеться 16 березня у Fedoriv Hub. Початок о 10:00. Зареєструватися можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

На конференції будуть обговорюватися питання проектування взаємодії у крос-функціональних командах та чому варто відмовлятися від підходу швидко-й-дешево. Також навчитеся будувати одночасно вертикальну і горизонтальну команди, змінюючи культуру компанії зсередини.

У продуктах ніколи нічого не робиться раз і назавжди. Кожне наступне оновлення робить продукт кращим ніж рік, місяць, день тому. Завжди можна щось вдосконалити, змінити або взагалі прибрати. Продуктовий менеджер — той, хто бачить кожен окремий піксель і всю картину продукту водночас.

Читайте також: Олександр Трегуб, Projector: «Людина має бути зарядженою на результат»

Гості з США:

Saldy Antony, Vice President Of Engineering & Product Management в Petcube. Має 22-річний досвід у створенні продуктів для Dolby, Amazon, Netflix, Philips.

Matt McBride, Global Head of the Experience Design в SoftServe. Керує командами дизайнерів у різних куточках світу. У минулому — викладач в Academy of Art University.

Спікери з України:

Денис Циганок, CEO в ЛУН. Розповість, як і чому у ЛУН змінювалася структура команд.
Денис Горовий, Co-Founder & CBDO в Evo. Порадить, як розвивати стартап.
Вікторія Репа, CEO в BetterMe. Поділиться досвідом світового визнання.
Денис Савченко, керівник у Планета Кіно. Розповість про автоматизацію процесів у продуктовому менеджменті на прикладі Salesforce Marketing Cloud.

Кому буде цікаво:

  • продуктовим менеджерам;
  • продуктовим дизайнерам;
  • CEO та управлінцям;
  • маркетологам.

Захід відбудеться 16 березня у Fedoriv Hub. Початок о 10:00.

Зареєструватися можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: