Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Тест: Квантовий стрибок Шевченка – знайдіть Шевченка у собі

Test: Kvantovyj strybok Ševčenka – znajdiť Ševčenka u sobi

Виставка Олександра Грєхова викликала неабиякий резонанс в українському суспільстві. Ми пропонуємо вам знайти Кобзаря у собі.
Vystavka Oleksandra Grjehova vyklykala neabyjakyj rezonans v ukraїnśkomu suspiľstvi. My proponujemo vam znajty Kobzarja u sobi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До 205-річчя від народження Тараса Шевченка, що відзначається 9 березня, ми пропонуємо вам знайти Шевченка у собі. Пройдіть цей тест і дізнайтеся, який ви Шевченко з Квантового стрибка. Дякуємо Олександру Грехову за дозвіл використати його роботи для створення цього тесту. Питання проілюстровані картинами Тараса Шевченка. Всі ілюстрації з Квантового стрибка Шевченка ви можете знайти за посиланням. На початку лютого київський художник-ілюстратор Олександр Грехов відкрив виставку Квантовий стрибок Шевченка у столичному метро. У своїх роботах він переосмислив і осучаснив образ поета, перетворивши його на супергероїв, рок-музикантів та персонажів відеоігор. За кілька днів виставку було зіпсовано. Відповідальність на себе взяв Юрій Хорт, відомий активіст націоналістичного руху. Українофобію загортають у псевдомистецький пакунок, – так написав Хорт на своїй сторінці у Facebook. Інцидент здійняв справжню хвилю – невідомі у масках Гоголя розклеїли ілюстрації Грехова в метро заново, видання The Devochki випустило схожий за концепцією набір стікерів з Лесею Українкою, та й інші художники почали імпровізувати на тему українських класиків. Виставку прийняла в себе піцерія Veterano Pizza, а деякі роботи можна побачити в новому київському Білому наливі Діми Борисова. Складно згадати, коли останнього разу так багато говорили про Тараса Григоровича за межами літературознавчих кіл. Сьогодні він – зірка номер один, і це найліпше, що могло з ним статися. Шевченко в першу чергу був народним героєм, і бронзовіти йому аж ніяк не можна.

Знайди Шевченка у собі

Для мене Шевченко – людина-супергерой свого часу. Незважаючи на навалу життєвих труднощів, він не здався, а знаходив кожен раз в собі внутрішні сили, щоб сміятися, дружити, творити, любити протягом усього свого життя

До 205-річчя від народження Тараса Шевченка, що відзначається 9 березня, ми пропонуємо вам знайти Шевченка у собі. Пройдіть цей тест і дізнайтеся, який ви Шевченко з «Квантового стрибка».

Дякуємо Олександру Грехову за дозвіл використати його роботи для створення цього тесту. Питання проілюстровані картинами Тараса Шевченка.

Всі ілюстрації з «Квантового стрибка Шевченка» ви можете знайти за посиланням.

Що відбулося?

На початку лютого київський художник-ілюстратор Олександр Грехов відкрив виставку «Квантовий стрибок Шевченка» у столичному метро. У своїх роботах він переосмислив і осучаснив образ поета, перетворивши його на супергероїв, рок-музикантів та персонажів відеоігор.

Читайте також: Не Сталкером єдиним: ці ігри зробили в Україні, та ви про це не знали

За кілька днів виставку було зіпсовано. Відповідальність на себе взяв Юрій Хорт, відомий активіст націоналістичного руху. «Українофобію загортають у псевдомистецький пакунок», – так написав Хорт на своїй сторінці у Facebook.

І що тепер?

Інцидент здійняв справжню хвилю – невідомі у масках Гоголя розклеїли ілюстрації Грехова в метро заново, видання The Devochki випустило схожий за концепцією набір стікерів з Лесею Українкою, та й інші художники почали імпровізувати на тему українських класиків. Виставку прийняла в себе піцерія Veterano Pizza, а деякі роботи можна побачити в новому київському «Білому наливі» Діми Борисова.

Читайте також: Який ви Шевченко?

Складно згадати, коли останнього разу так багато говорили про Тараса Григоровича за межами літературознавчих кіл. Сьогодні він – зірка номер один, і це найліпше, що могло з ним статися. Шевченко в першу чергу був народним героєм, і бронзовіти йому аж ніяк не можна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: