fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон

Istorija Vsesvitu prosto u vašij kimnati vid Google ta nezemnoї Tiľdy Svinton
Відома акторка, зірка «Суспірії» та «Готелю «Гранд Будапешт» озвучила неймовірно цікавий науковий застосунок від Google.
Vidoma aktorka, zirka «Suspiriї» ta «Gotelju «Grand Budapešt» ozvučyla nejmovirno cikavyj naukovyj zastosunok vid Google.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Google є прекрасна ініціатива – Google Arts & Culture, в рамках якої вони публікують твори мистецтва у відкритому доступі. Наприклад, там ви зможете знайти майже будь-яку картину будь-якого художника та все про неї дізнатися. Цього разу Google скооперувалися з центром ядерних досліджень CERN (саме вони створили Великий адронний колайдер, і хочуть будувати новий). Разом вони випустили новий застосунок. https://youtu.be/H1HMnpqcOs4 Big Bang AR не тільки розповість вам історію Всесвіту від моменту його народження до наших часів, використовуючи всі наукові відкриття, зроблені людством. За допомогою камери вашого смартфону та технології доповненої реальності, ви зможете буквально доторкнутися до зірок руками і навіть зробити зіркове селфі. Поринути в атмосферу відкритого космосу вам допоможе неземний голос Тільди Свінтон. Пориньте у космос, не виходячи з кімнати. . . Хто така Тільда Свінтон?. Цю актрису ви знаєте за фільмами Доктор Стрендж (там вона грала Прадавню), Готель Гранд Будапешт (Мадам Д), а також авторському хорору Суспірія (мадам Бланш) і багатьма іншими. Вона запамятовується характерною зовнішністю, містичними образами та космічним голосом – саме тому це найкращий можливий вибір для такого застосунку. Завантажити застосунок можна для iOS та Android.

У Google є прекрасна ініціатива – Google Arts & Culture, в рамках якої вони публікують твори мистецтва у відкритому доступі. Наприклад, там ви зможете знайти майже будь-яку картину будь-якого художника та все про неї дізнатися.

Цього разу Google скооперувалися з центром ядерних досліджень CERN (саме вони створили Великий адронний колайдер, і хочуть будувати новий). Разом вони випустили новий застосунок.

Big Bang AR не тільки розповість вам історію Всесвіту від моменту його народження до наших часів, використовуючи всі наукові відкриття, зроблені людством.

За допомогою камери вашого смартфону та технології доповненої реальності, ви зможете буквально доторкнутися до зірок руками і навіть зробити зіркове селфі.

Поринути в атмосферу відкритого космосу вам допоможе неземний голос Тільди Свінтон. 

Пориньте у космос, не виходячи з кімнати

Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон 1
Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон 2
Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон 3
Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон 4

Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон 5
Хто така Тільда Свінтон?

Цю актрису ви знаєте за фільмами «Доктор Стрендж» (там вона грала Прадавню), «Готель «Гранд Будапешт» (Мадам Д), а також авторському хорору «Суспірія» (мадам Бланш) і багатьма іншими. Вона запам’ятовується характерною зовнішністю, містичними образами та космічним голосом – саме тому це найкращий можливий вибір для такого застосунку.

Завантажити застосунок можна для iOS та Android.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: