fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Медична реформа: куди звернутися – мапа амбулаторій та сімейних лікарів

Medyčna reforma: kudy zvernutysja – mapa ambulatorij ta simejnyh likariv
На сайті Національної служби здоров’я України з’явилася мапа усіх закладів, які надають первинну медичну допомогу, та сімейних лікарів-ФОПів.
Na sajti Nacionaľnoї služby zdorov’ja Ukraїny z’javylasja mapa usih zakladiv, jaki nadajuť pervynnu medyčnu dopomogu, ta simejnyh likariv-FOPiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Знайти сімейного лікаря, найближчу амбулаторію до роботи чи дому, дізнатися скільки декларацій підписав ваш лікар — все можна знайти за допомогою мапи. З інформацією можна працювати з допомогою різних фільтрів, а також таблиць чи візуалізацій. Оновлення відбувається кілька разів на місяць. Ще рік тому неможливо було детально прослідкувати на що йдуть кошти платників податків направлені на медичну допомогу громадянам на цьому рівні. Дуже багато паперів — дуже мало даних для аналізу. Відповідно чудове поле для маніпуляцій, домовленостей та впливу, - заявила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Що можна знайти на мапі:. всі заклади та лікарів, які уклали договір з НСЗУ (навіть якщо лікар уклав лише одну декларацію); електронну карту закладів з усіма контактами амбулаторій та лікарів; розподіл комунальних та приватних медзакладів та лікарів-ФОПів по регіонам; кількість декларацій, які уклав лікар (пошук можна здійснювати за прізвищем чи спеціальністю лікаря); розподіл декларацій за віковими групами, статтю та за спеціальностями лікаря. Читатйте також: МОЗ запустив безкоштовні медичні онлайн-курси: як на них записатися. Нещодавно на сайті НСЗУ відкрили базу даних з інформацією про виплати медичним закладам, які мали або мають договір із Нацслужбою здоров’я: https://goo.gl/r9E98c. Ще один корисний інструмент для управлінців і громадських активістів.  
Реклама 👇 Замовити

Знайти сімейного лікаря, найближчу амбулаторію до роботи чи дому, дізнатися скільки декларацій підписав ваш лікар — все можна знайти за допомогою мапи. З інформацією можна працювати з допомогою різних фільтрів, а також таблиць чи візуалізацій. Оновлення відбувається кілька разів на місяць.

“Ще рік тому неможливо було детально прослідкувати на що йдуть кошти платників податків направлені на медичну допомогу громадянам на цьому рівні. Дуже багато паперів — дуже мало даних для аналізу. Відповідно чудове поле для маніпуляцій, “домовленостей” та впливу”, – заявила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Що можна знайти на мапі:

  • всі заклади та лікарів, які уклали договір з НСЗУ (навіть якщо лікар уклав лише одну декларацію);
  • електронну карту закладів з усіма контактами амбулаторій та лікарів;
  • розподіл комунальних та приватних медзакладів та лікарів-ФОПів по регіонам;
  • кількість декларацій, які уклав лікар (пошук можна здійснювати за прізвищем чи спеціальністю лікаря);
  • розподіл декларацій за віковими групами, статтю та за спеціальностями лікаря.

Медична реформа: куди звернутися – мапа амбулаторій та сімейних лікарів 1

Читайте також: МОЗ запустив безкоштовні медичні онлайн-курси: як на них записатися

Нещодавно на сайті НСЗУ відкрили базу даних з інформацією про виплати медичним закладам, які мали або мають договір із Нацслужбою здоров’я: https://goo.gl/r9E98c. Ще один корисний інструмент для управлінців і громадських активістів.

 

Теґи: здоров'я, моз
Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: