Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю

Vidpoviď MasterCard: Visa planuje predstavyty soft dlja smartfoniv ta bezkontaktni plateži bez parolju

На прес-конференції Visa директор компанії в СНД і Південно-Східній Європі Віра Платонова представила кілька новинок. Серед них інтернет-платежі без пароля, Bigdata-платформа, NFC-кільця та POS-термінали з Android-смартфонів.
Na pres-konferenciї Visa dyrektor kompaniї v SND i Pivdenno-Shidnij Jevropi Vira Platonova predstavyla kiľka novynok. Sered nyh internet-plateži bez parolja, Bigdata-platforma, NFC-kiľcja ta POS-terminaly z Android-smartfoniv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Платіжна система Visa запустить технологію softPOS, яка зможе перетворити будь-який смартфон на Android з функцією NFC на платіжний термінал. Технологія почне працювати в Україні протягом 2019 року. У Visa заявили, що використання цієї технології допоможе малому і середньому бізнесу. Це скоротить витрати підприємців на придбання та утримання безготівкових терміналів. Відзначимо, що на безготівковий розрахунок 2019 році зобов’яжуть перейти й підприємства. Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробило проект постанови з новим графіком переведення всіх підприємств сфери торгівлі товарами та послугами на безготівкові платежі. Крім того, з квітня Visa вводить новий стандарт для банків: нові карти повинні випускатися безконтактними. Компанія також збільшить платіжний ліміт з 500 до 1000 грн. У 2020 році компанія планує ввести нову технологію забезпечення безпеки інтернет-платежів. Зараз використовується технологія 3D secure, яка просить користувача підтвердити особистість, ввівши одноразовий пароль при онлайн-оплаті. Версія 2.0 скасує одноразовий пароль. Система буде збирати безліч інших даних, на кшталт налаштувань пристрою, IP-адреси та всього того, що дозволить швидко підтвердити особистість господаря карти. Протягом року компанія запустить свою Bigdata-платформу, на базі якої Visa буде відстежувати поведінкові моделі платежів за місцем, часом та ін. Після цього Visa планує запропонувати українським банкам інструмент для поліпшення програм лояльності своїм клієнтам. Цей гаджет Visa представила світу в 2016 році. Але він все ще малодоступний. Українці могли отримати це кільце тільки разом з преміум-послугами Ощадбанку. На прес-конференції представники Visa заявили, що українські банки можуть почати продавати ці кільця. Мовляв, все в їхніх руках, а Visa підтримає.  
Реклама 👇 Замовити

POS-термінали з Android-смартфонів

Платіжна система Visa запустить технологію softPOS, яка зможе перетворити будь-який смартфон на Android з функцією NFC на платіжний термінал. Технологія почне працювати в Україні протягом 2019 року.

У Visa заявили, що використання цієї технології допоможе малому і середньому бізнесу. Це скоротить витрати підприємців на придбання та утримання безготівкових терміналів.

Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю 1

Відзначимо, що на безготівковий розрахунок 2019 році зобов’яжуть перейти й підприємства. Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробило проект постанови з новим графіком переведення всіх підприємств сфери торгівлі товарами та послугами на безготівкові платежі.

Крім того, з квітня Visa вводить новий стандарт для банків: нові карти повинні випускатися безконтактними. Компанія також збільшить платіжний ліміт з 500 до 1000 грн.

Інтернет-платежі без пароля

У 2020 році компанія планує ввести нову технологію забезпечення безпеки інтернет-платежів. Зараз використовується технологія 3D secure, яка просить користувача підтвердити особистість, ввівши одноразовий пароль при онлайн-оплаті. Версія 2.0 скасує одноразовий пароль. Система буде збирати безліч інших даних, на кшталт налаштувань пристрою, IP-адреси та всього того, що дозволить швидко підтвердити особистість господаря карти.

Читайте також: Перетворіть свій смартфон на термінал – MasterCard анонсує цікавинки і ділиться статистикою

Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю 3

Bigdata-платформа

Протягом року компанія запустить свою Bigdata-платформу, на базі якої Visa буде відстежувати поведінкові моделі платежів за місцем, часом та ін. Після цього Visa планує запропонувати українським банкам інструмент для поліпшення програм лояльності своїм клієнтам.

NFC-кільця

Читайте також: «ПриватБанк» закриває сервіс iPay. Що робити користувачам

Цей гаджет Visa представила світу в 2016 році. Але він все ще малодоступний. Українці могли отримати це кільце тільки разом з преміум-послугами Ощадбанку. На прес-конференції представники Visa заявили, що українські банки можуть почати продавати ці кільця. Мовляв, все в їхніх руках, а Visa підтримає.

Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю 5

 

Джерело: liga.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: