fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю

Vidpoviď MasterCard: Visa planuje predstavyty soft dlja smartfoniv ta bezkontaktni plateži bez parolju
На прес-конференції Visa директор компанії в СНД і Південно-Східній Європі Віра Платонова представила кілька новинок. Серед них інтернет-платежі без пароля, Bigdata-платформа, NFC-кільця та POS-термінали з Android-смартфонів.
Na pres-konferenciї Visa dyrektor kompaniї v SND i Pivdenno-Shidnij Jevropi Vira Platonova predstavyla kiľka novynok. Sered nyh internet-plateži bez parolja, Bigdata-platforma, NFC-kiľcja ta POS-terminaly z Android-smartfoniv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  POS-термінали з Android-смартфонів. Платіжна система Visa запустить технологію softPOS, яка зможе перетворити будь-який смартфон на Android з функцією NFC на платіжний термінал. Технологія почне працювати в Україні протягом 2019 року. У Visa заявили, що використання цієї технології допоможе малому і середньому бізнесу. Це скоротить витрати підприємців на придбання та утримання безготівкових терміналів. Відзначимо, що на безготівковий розрахунок 2019 році зобов’яжуть перейти й підприємства. Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробило проект постанови з новим графіком переведення всіх підприємств сфери торгівлі товарами та послугами на безготівкові платежі. Крім того, з квітня Visa вводить новий стандарт для банків: нові карти повинні випускатися безконтактними. Компанія також збільшить платіжний ліміт з 500 до 1000 грн. Інтернет-платежі без пароля. У 2020 році компанія планує ввести нову технологію забезпечення безпеки інтернет-платежів. Зараз використовується технологія 3D secure, яка просить користувача підтвердити особистість, ввівши одноразовий пароль при онлайн-оплаті. Версія 2.0 скасує одноразовий пароль. Система буде збирати безліч інших даних, на кшталт налаштувань пристрою, IP-адреси та всього того, що дозволить швидко підтвердити особистість господаря карти. Читатйте також: Перетворіть свій смартфон на термінал – MasterCard анонсує цікавинки і ділиться статистикою. Bigdata-платформа. Протягом року компанія запустить свою Bigdata-платформу, на базі якої Visa буде відстежувати поведінкові моделі платежів за місцем, часом та ін. Після цього Visa планує запропонувати українським банкам інструмент для поліпшення програм лояльності своїм клієнтам. NFC-кільця. Читатйте також: ПриватБанк закриває сервіс iPay. Що робити користувачам. Цей гаджет Visa представила світу в 2016 році. Але він все ще малодоступний. Українці могли отримати це кільце тільки разом з преміум-послугами Ощадбанку. На прес-конференції представники Visa заявили, що українські банки можуть почати продавати ці кільця. Мовляв, все в їхніх руках, а Visa підтримає.  
Реклама 👇 Замовити

POS-термінали з Android-смартфонів

Платіжна система Visa запустить технологію softPOS, яка зможе перетворити будь-який смартфон на Android з функцією NFC на платіжний термінал. Технологія почне працювати в Україні протягом 2019 року.

У Visa заявили, що використання цієї технології допоможе малому і середньому бізнесу. Це скоротить витрати підприємців на придбання та утримання безготівкових терміналів.

Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю 1

Відзначимо, що на безготівковий розрахунок 2019 році зобов’яжуть перейти й підприємства. Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробило проект постанови з новим графіком переведення всіх підприємств сфери торгівлі товарами та послугами на безготівкові платежі.

Крім того, з квітня Visa вводить новий стандарт для банків: нові карти повинні випускатися безконтактними. Компанія також збільшить платіжний ліміт з 500 до 1000 грн.

Інтернет-платежі без пароля

У 2020 році компанія планує ввести нову технологію забезпечення безпеки інтернет-платежів. Зараз використовується технологія 3D secure, яка просить користувача підтвердити особистість, ввівши одноразовий пароль при онлайн-оплаті. Версія 2.0 скасує одноразовий пароль. Система буде збирати безліч інших даних, на кшталт налаштувань пристрою, IP-адреси та всього того, що дозволить швидко підтвердити особистість господаря карти.

Читайте також: Перетворіть свій смартфон на термінал – MasterCard анонсує цікавинки і ділиться статистикою

Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю 2

Bigdata-платформа

Протягом року компанія запустить свою Bigdata-платформу, на базі якої Visa буде відстежувати поведінкові моделі платежів за місцем, часом та ін. Після цього Visa планує запропонувати українським банкам інструмент для поліпшення програм лояльності своїм клієнтам.

NFC-кільця

Читайте також: «ПриватБанк» закриває сервіс iPay. Що робити користувачам

Цей гаджет Visa представила світу в 2016 році. Але він все ще малодоступний. Українці могли отримати це кільце тільки разом з преміум-послугами Ощадбанку. На прес-конференції представники Visa заявили, що українські банки можуть почати продавати ці кільця. Мовляв, все в їхніх руках, а Visa підтримає.

Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю 3

 

Теґи: nfc, visa, платежі
Джерело: liga.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: