fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

UNIT.City оновили свій гайд IT-індустрією. Що цікавого там є

UNIT.City onovyly svij gajd IT-industrijeju. Ščo cikavogo tam je
Місяць тому UNIT.City разом з фондом WNISEF представили дослідження українського IT-ринку – Tech Ecosystem Guide. Команда отримала багато зауважень та доповнень і напередодні випустила масштабне оновлення.
Misjać tomu UNIT.City razom z fondom WNISEF predstavyly doslidžennja ukraїnśkogo IT-rynku – Tech Ecosystem Guide. Komanda otrymala bagato zauvažeń ta dopovneń i naperedodni vypustyla masštabne onovlennja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наприкінці січня UNIT.City запустив англомовний гайд українською IT-індустрією. Він містить головні показники інформаційної галузі нашої країни – частка сфери у ВВП, кількість співробітників, обсяги інвестицій і багато інших. Окрім того, гайд розповідає про IT-освіту в Україні, а також знакові розробки і компанії. У найпершій редакції гайд складався з більше, ніж ста сторінок, поділених на вісім секцій. Автори надихалися подібними посібниками, створеними у Нідерландах, Ізраїлі, Барселоні та Берліні. Протягом останніх пяти років динаміка розвитку української ІТ-індустрії оцінюється двозначними цифрами. Наприклад, кожна пята компанія зі списку Fortune 500 використовує українські ІТ-послуги. Тож прийшов час розпочати або розширити свій інноваційний бізнес тут. Цей посібник допоможе міжнародним партнерам у цьому. . . Чому вирішили оновити?. За словами авторів, вони отримали багато зауважень та доповнень до гайду, що свідчить про високий інтерес до такого продукту на ринку. Тож вирішили взяти коментарі до уваги та випустити оновлення. Ми отримали гарний зворотній звязок: сотні коментарів й особистих повідомлень, як з підтримкою, так і конструктивною критикою. Це було важливо, тому що проект експериментальний. Подібний ажіотаж зміцнив нашу віру – ми створили потрібний ринку продукт, треба продовжувати. . . До оновленої збірки увійшло ще 60 компаній – серед них Wix, Amadeus, OLX, Ubisoft, TransferWise, Megogo, Uklon, Tickets.ua, Nova Poshta, Work.ua, Rozetka, LUN, Letyshops та багато інших. Окрім того, оновили статистичні показники. Загалом, гайд розширився на 20 сторінок. У підготовці оновлення допомагали відомі діячі IT-сфери Денис Довгополий, Олексій Вітченко, Дмитро Овчаренко, Тімур Ворона та інші. Підтримку у розробці надали Depositphotos, Sigma Software, SoftServe і O2IT. Що далі?. Наступну редакцію гайду планують випустити на початку 2020 року. До її розробки також долучать відомих експертів, а також розроблять аргументовану методологію. Завантажити гайд можна на офіційному сайті.
Реклама 👇 Замовити

Наприкінці січня UNIT.City запустив англомовний гайд українською IT-індустрією. Він містить головні показники інформаційної галузі нашої країни – частка сфери у ВВП, кількість співробітників, обсяги інвестицій і багато інших. Окрім того, гайд розповідає про IT-освіту в Україні, а також знакові розробки і компанії.

UNIT.City оновили свій гайд IT-індустрією. Що цікавого там є 1

У найпершій редакції гайд складався з більше, ніж ста сторінок, поділених на вісім секцій. Автори надихалися подібними посібниками, створеними у Нідерландах, Ізраїлі, Барселоні та Берліні.

Протягом останніх п'яти років динаміка розвитку української ІТ-індустрії оцінюється двозначними цифрами. Наприклад, кожна п'ята компанія зі списку Fortune 500 використовує українські ІТ-послуги. Тож прийшов час розпочати або розширити свій інноваційний бізнес тут. Цей посібник допоможе міжнародним партнерам у цьому

Чому вирішили оновити?

За словами авторів, вони отримали багато зауважень та доповнень до гайду, що свідчить про високий інтерес до такого продукту на ринку. Тож вирішили взяти коментарі до уваги та випустити оновлення.

Ми отримали гарний зворотній зв'язок: сотні коментарів й особистих повідомлень, як з підтримкою, так і конструктивною критикою. Це було важливо, тому що проект експериментальний. Подібний ажіотаж зміцнив нашу віру – ми створили потрібний ринку продукт, треба продовжувати

До оновленої збірки увійшло ще 60 компаній – серед них Wix, Amadeus, OLX, Ubisoft, TransferWise, Megogo, Uklon, Tickets.ua, Nova Poshta, Work.ua, Rozetka, LUN, Letyshops та багато інших. Окрім того, оновили статистичні показники.

UNIT.City оновили свій гайд IT-індустрією. Що цікавого там є 2

Загалом, гайд розширився на 20 сторінок. У підготовці оновлення допомагали відомі діячі IT-сфери Денис Довгополий, Олексій Вітченко, Дмитро Овчаренко, Тімур Ворона та інші.

Підтримку у розробці надали Depositphotos, Sigma Software, SoftServe і O2IT.

Що далі?

Наступну редакцію гайду планують випустити на початку 2020 року. До її розробки також долучать відомих експертів, а також розроблять аргументовану методологію.

Завантажити гайд можна на офіційному сайті.

Теґи: UNIT.city
Джерело: UNIT.City

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: