fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Чайові карткою: Приватбанк запустив нову послугу

Čajovi kartkoju: Pryvatbank zapustyv novu poslugu
Наразі відвідувачі можуть скористатися послугою у київській мережі "Tarantino family". Це перший заклад, у якому відвідувачі мають можливість сплачувати рахунок і залишати чайові офіціантам у безготівковій формі.
Narazi vidviduvači možuť skorystatysja poslugoju u kyїvśkij mereži "Tarantino family". Ce peršyj zaklad, u jakomu vidviduvači majuť možlyvisť splačuvaty rahunok i zalyšaty čajovi oficiantam u bezgotivkovij formi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова технологія Приватбанку запущена у всіх ресторанах Tarantino family. Вона дозволяє залишати чайові з карти банку в закладах громадського харчування. Як працює?. Щоб залишити на чай із банківської карти, офіціант обирає в POS-терміналі функцію Оплата з чайовими. Потім клієнт обирає один із варіантів - фіксовану винагороду або вводить суму на свій розсуд, – розповів керівник напрямку з обслуговування торгових підприємств Приватбанку Євген Васильцов. Читатйте також: ПриватБанк закриває сервіс iPay. Що робити користувачам. Таким чином, київська мережа Tarantino family стала першою в Україні, відвідувачі якої можуть сплачувати рахунок і залишати чайові офіціантам в безготівковій формі – платіжними картами через POS-термінали Приватбанку. Відвідувач оплачує чек однією транзакцією – картою будь-якого банку або смартфоном. Чайові карткою стануть доступними усюди?. Представлена в лютому технологія в найближчі два місяці пошириться на більшість популярних кафе і ресторанів. Читатйте також: 💳 Український сервіс WayForPay підключив Apple Pay для оплати в інтернеті. Наразі кожне третє замовлення у ресторані чи кавярні клієнти хочуть оплачувати картами, не тримаючи при собі готівку, щоб подякувати офіціанту за гарне обслуговування та настрій. Чайові в безготівковій формі – це універсальне рішення, яке підходить всім підприємствам громадського харчування і дозволяє забезпечити комфортне обслуговування клієнтів.
Реклама 👇 Замовити

Нова технологія «Приватбанку» запущена у всіх ресторанах «Tarantino family». Вона дозволяє залишати чайові з карти банку в закладах громадського харчування.

Як працює?

«Щоб залишити «на чай» із банківської карти, офіціант обирає в POS-терміналі функцію «Оплата з чайовими». Потім клієнт обирає один із варіантів – фіксовану винагороду або вводить суму на свій розсуд, – розповів керівник напрямку з обслуговування торгових підприємств «Приватбанку» Євген Васильцов.

Читайте також: «ПриватБанк» закриває сервіс iPay. Що робити користувачам

Таким чином, київська мережа «Tarantino family» стала першою в Україні, відвідувачі якої можуть сплачувати рахунок і залишати чайові офіціантам в безготівковій формі – платіжними картами через POS-термінали «Приватбанку».

Відвідувач оплачує чек однією транзакцією – картою будь-якого банку або смартфоном.

Чайові карткою: Приватбанк запустив нову послугу 1

Чайові карткою стануть доступними усюди?

Представлена в лютому технологія в найближчі два місяці пошириться на більшість популярних кафе і ресторанів.

Читайте також: 💳 Український сервіс WayForPay підключив Apple Pay для оплати в інтернеті

Наразі кожне третє замовлення у ресторані чи кав’ярні клієнти хочуть оплачувати картами, не тримаючи при собі готівку, щоб подякувати офіціанту за гарне обслуговування та настрій. Чайові в безготівковій формі – це універсальне рішення, яке підходить всім підприємствам громадського харчування і дозволяє забезпечити комфортне обслуговування клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Вже зовсім знахабніли! Залишилось тільки хабарі узаконити.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: