fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Житло в Україні: скільки набудували за 2018 рік. Інфографіка

Žytlo v Ukraїni: skiľky nabuduvaly za 2018 rik. Infografika
Державна служба статистики оприлюднила дані по кількості прийнятих в експлуатацію квадратних метрів житла в Україні у минулому році, повідомляє ЛУН Місто.
Deržavna služba statystyky opryljudnyla dani po kiľkosti pryjnjatyh v ekspluataciju kvadratnyh metriv žytla v Ukraїni u mynulomu roci, povidomljaje LUN Misto.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно з новими даними житла забудовники здали 8 689 400 квадратних метрів по всій Україні за минулий рік. Тільки у Києві було прийнято в експлуатацію 1 255 900 квадратних метрів житла. По області — ще 1 541 000 квадратних метрів. Чи багато нового житла будують зараз в Україні?. ЛУН Місто підготував інфографіку за різні роки для України та Києва і області загалом. Тож можна побачити динаміку показників кількості зданих в експлуатацію квадратних метрів. Читатйте також: Електрозарядна станція — на кожен паркувальний майданчик: ініціатива Мінрегіону. Аналізуючи дані, можна помітити цікаві закономірності. Найменший обсяг будівництва нового житла – взимку. Процес прийняття будівель в експлуатацію набирає обертів ближче до літа, а найбільше житла забудовники здають у четвертому кварталі. Така ситуація повторюється щоразу. Якщо казати про загальні тенденції, від 2012 року по всій країні відбувається то падіння, то збільшення обємів прийнятого в експлуатацію житла. Найбільші показники були зафіксовані у 2013 році — 11 217 200 квадратних метрів. Як нині будують житло в Україні?. Нещодавно в Україні змінилися норми ДБН (Державні будівельні норми). Тепер зобов’язують будувати велодоріжки при реконструкції вулиць, обмежують висотність і щільність забудови та паркування на тротуарах, а також дають можливість будувати дитсадки у житлових будівлях. Також обов’язкове проектування пішохідних зон із врахуванням потреб людей з інвалідністю.
Реклама 👇 Замовити

Згідно з новими даними житла забудовники здали 8 689 400 квадратних метрів по всій Україні за минулий рік.

Тільки у Києві було прийнято в експлуатацію 1 255 900 квадратних метрів житла. По області — ще 1 541 000 квадратних метрів.

Житло в Україні: скільки набудували за 2018 рік. Інфографіка 1

Чи багато нового житла будують зараз в Україні?

ЛУН Місто підготував інфографіку за різні роки для України та Києва і області загалом. Тож можна побачити динаміку показників кількості зданих в експлуатацію квадратних метрів.

Читайте також: Електрозарядна станція — на кожен паркувальний майданчик: ініціатива Мінрегіону

Аналізуючи дані, можна помітити цікаві закономірності.

Найменший обсяг будівництва нового житла – взимку. Процес прийняття будівель в експлуатацію набирає обертів ближче до літа, а найбільше житла забудовники здають у четвертому кварталі. Така ситуація повторюється щоразу.

Житло в Україні: скільки набудували за 2018 рік. Інфографіка 2

Якщо казати про загальні тенденції, від 2012 року по всій країні відбувається то падіння, то збільшення об’ємів прийнятого в експлуатацію житла.

Найбільші показники були зафіксовані у 2013 році — 11 217 200 квадратних метрів.

Житло в Україні: скільки набудували за 2018 рік. Інфографіка 3

Як нині будують житло в Україні?

Нещодавно в Україні змінилися норми ДБН (Державні будівельні норми). Тепер зобов’язують будувати велодоріжки при реконструкції вулиць, обмежують висотність і щільність забудови та паркування на тротуарах, а також дають можливість будувати дитсадки у житлових будівлях.

Також обов’язкове проектування пішохідних зон із врахуванням потреб людей з інвалідністю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: