fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«ПриватБанк» закриває сервіс iPay. Що робити користувачам

«PryvatBank» zakryvaje servis iPay. Ščo robyty korystuvačam
Остаточно його закриють 28 червня 2019 року. Розбираємося, що це був за сервіс і які зміни чекають на його користувачів.
Ostatočno jogo zakryjuť 28 červnja 2019 roku. Rozbyrajemosja, ščo ce buv za servis i jaki zminy čekajuť na jogo korystuvačiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке iPay?. Сервіс ПриватБанку, який дозволяв малому бізнесу приймати платежі за допомогою мобільних девайсів, був запущений в 2013 році. Щоб прийняти платіж по картці, варто було лише просканувати її камерою смартфона з програми iPay або ввести номер карти вручну і підтвердити платіж. Не потрібно купувати і встановлювати міні-термінал. Важливо не плутати цей сервіс від ПриватБанку з системою онлайн-платежів iPay.ua, яка не має відношення до цього банку і продовжує працювати. Хто користувався?. На початку роботи сервіс був доволі популярним. ПриватБанк заявляв, що відкриває фірмові сервіси для великих компаній, які дозволяють приймати безготівкові платежі поза офісами. Однак згодом користувачі почали скаржитися на затримку переказів та високу комісію. Наразі банк не розкриває точної кількості користувачів iPay. Відомо лише, що за останній час через сервіс проходило дуже мало транзакцій. Що робити користувачам iPay. Замість iPay клієнтам пропонують користуватися сервісом miniPOS. Це міні-термінали, які також працюють у звязці зі смартфонами і планшетами. Таку заміну пояснюють переходом на більш сучасні технології прийому карт через смартфони. Як працює miniPOS?. Завантажте додаток miniPOS з App Store або Google Play. Далі необхідно зареєструватися у додатку за допомогою мобільного телефону. В особистому кабінеті можна замовити курєрську доставку, сплативши вартість підключення послуги до miniPOS та/або портативного принтера. Як здійснити оплату?. Вкажіть суму операції та призначення платежу. Проведіть карткою, прикладіть або вставте чіп в міні-термінал.  Далі клієнту варто підтвердити операцію вводом PIN-коду. За бажанням, клієнту можна надіслати електронний чек або роздрукувати паперовий на портативному принтері. Гроші на рахунок зараховуються на наступний день після виконання транзакції.   Варто знати. Комісія за кожну транзакцію становить 2,75%; Вартість підключення за один miniPOS складає 3 000,00 грн або 5,000 грн - miniPOS + принтер. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що MasterCard планує запустити Tap on Phone, який дозволяє перетворити ваш смартфон на термінал.
Реклама 👇 Замовити

Що таке iPay?

Сервіс ПриватБанку, який дозволяв малому бізнесу приймати платежі за допомогою мобільних девайсів, був запущений в 2013 році. Щоб прийняти платіж по картці, варто було лише просканувати її камерою смартфона з програми iPay або ввести номер карти вручну і підтвердити платіж. Не потрібно купувати і встановлювати міні-термінал.

Важливо не плутати цей сервіс від «ПриватБанку» з системою онлайн-платежів iPay.ua, яка не має відношення до цього банку і продовжує працювати.

Хто користувався?

На початку роботи сервіс був доволі популярним. «ПриватБанк» заявляв, що відкриває фірмові сервіси для великих компаній, які дозволяють приймати безготівкові платежі поза офісами.

Однак згодом користувачі почали скаржитися на затримку переказів та високу комісію. Наразі банк не розкриває точної кількості користувачів iPay. Відомо лише, що за останній час через сервіс проходило дуже мало транзакцій.

Що робити користувачам iPay

Замість iPay клієнтам пропонують користуватися сервісом miniPOS. Це міні-термінали, які також працюють у зв’язці зі смартфонами і планшетами. Таку заміну пояснюють переходом на більш сучасні технології прийому карт через смартфони.

«ПриватБанк» закриває сервіс iPay. Що робити користувачам 1

Як працює miniPOS?

Завантажте додаток miniPOS з App Store або Google Play. Далі необхідно зареєструватися у додатку за допомогою мобільного телефону. В особистому кабінеті можна замовити кур’єрську доставку, сплативши вартість підключення послуги до miniPOS та/або портативного принтера.

Як здійснити оплату?

Вкажіть суму операції та призначення платежу. Проведіть карткою, прикладіть або вставте чіп в міні-термінал.  Далі клієнту варто підтвердити операцію вводом PIN-коду.

За бажанням, клієнту можна надіслати електронний чек або роздрукувати паперовий на портативному принтері.

Гроші на рахунок зараховуються на наступний день після виконання транзакції.

«ПриватБанк» закриває сервіс iPay. Що робити користувачам 2

 

Варто знати

  • Комісія за кожну транзакцію становить 2,75%;
  • Вартість підключення за один miniPOS складає 3 000,00 грн або 5,000 грн – miniPOS + принтер.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли«ПриватБанк» закриває сервіс iPay. Що робити користувачам 3Перетворіть свій смартфон на термінал – MasterCard анонсує цікавинки і ділиться статистикою, що MasterCard планує запустити Tap on Phone, який дозволяє перетворити ваш смартфон на термінал.

Джерело: ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: