fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Архітектурний конкурс Youth Competition 2019: які переваги надає участь та як подати заявку

Arhitekturnyj konkurs Youth Competition 2019: jaki perevagy nadaje učasť ta jak podaty zajavku
Освітня платформа CANactions запускає одинадцятий Конкурс проектів молодих архітекторів України "Youth Competition 2019". Встигни зареєструватися до 4 березня та отримати нагоду навчатися в магістратурі Інституту архітектури в DIA.
Osvitnja platforma CANactions zapuskaje odynadcjatyj Konkurs proektiv molodyh arhitektoriv Ukraїny "Youth Competition 2019". Vstygny zarejestruvatysja do 4 bereznja ta otrymaty nagodu navčatysja v magistraturi Instytutu arhitektury v DIA.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хто може стати учасником?. Взяти участь можуть студенти та випускники українських вишів  за фахом Архітектор віком 35 років. На момент подачі проекту учасник має бути, щонайменше, бакалавром. Кожен учасник може надіслати необмежену кількість проектів на будь-яку тематику. Участь безкоштовна. Про конкурс. Конкурс молодих архітекторів України був заснований у 2009 році CANactions разом із німецьким Інститутом архітектури (DIA). Учасники конкурсу отримують багато переваг – 23 з них здобували кваліфікаційний рівень магістра в DIA на пільгових умовах. Окрім цього, більше 40 фіналістів конкурсу були відзначені спеціальними відзнаками та нагородами від партнерів. Як долучитися до конкурсу?. Подайте заявку до 4 березня на сайті конкурсу. За два місяці, 29 квітня, відберуть 10 учасників, що пройдуть до другого етапу. Завершиться відбудеться 17-18 травня, коли оголосять фіналістів та переможців в рамках Міжнародного Архітектурного Фестивалю CANactions 2019. Які винагороди отримають переможці?. безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау (DIA / Німеччина); оплачувані 6 місяців стажування в одному з європейських офісів MLA+ тривалістю 6 місяців; участь у воркшопі від EASA (Europe Architecture Students Assembly 2019) – влітку 2019 року у Швейцарії; публікація проекту на Archdaily. Реєстрація учасників відкрита за посиланням. Детальна інформація та умови участі у конкурсі на офіційному сайті.
Реклама 👇 Замовити

Хто може стати учасником?

Взяти участь можуть студенти та випускники українських вишів  за фахом «Архітектор» віком 35 років. На момент подачі проекту учасник має бути, щонайменше, бакалавром.

Кожен учасник може надіслати необмежену кількість проектів на будь-яку тематику. Участь безкоштовна.

Про конкурс

Конкурс молодих архітекторів України був заснований у 2009 році CANactions разом із німецьким Інститутом архітектури (DIA). Учасники конкурсу отримують багато переваг – 23 з них здобували кваліфікаційний рівень магістра в DIA на пільгових умовах. Окрім цього, більше 40 фіналістів конкурсу були відзначені спеціальними відзнаками та нагородами від партнерів.

Як долучитися до конкурсу?

Подайте заявку до 4 березня на сайті конкурсу. За два місяці, 29 квітня, відберуть 10 учасників, що пройдуть до другого етапу. Завершиться відбудеться 17-18 травня, коли оголосять фіналістів та переможців в рамках Міжнародного Архітектурного Фестивалю CANactions 2019.

Які винагороди отримають переможці?

  • безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау (DIA / Німеччина);
  • оплачувані 6 місяців стажування в одному з європейських офісів MLA+ тривалістю 6 місяців;
  • участь у воркшопі від EASA (Europe Architecture Students Assembly 2019) – влітку 2019 року у Швейцарії;
  • публікація проекту на Archdaily.

Реєстрація учасників відкрита за посиланням.

Детальна інформація та умови участі у конкурсі на офіційному сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: