fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

МОЗ запустив безкоштовні медичні онлайн-курси: як на них записатися

MOZ zapustyv bezkoštovni medyčni onlajn-kursy: jak na nyh zapysatysja
Центр громадського здоров’я МОЗ України запустив серію медичних курсів. Їх можна проходити онлайн, будь-де і в будь-який зручний час. Ми з'ясували кому вони будуть корисні та як на них зареєструватися.
Centr gromadśkogo zdorov’ja MOZ Ukraїny zapustyv seriju medyčnyh kursiv. Їh možna prohodyty onlajn, buď-de i v buď-jakyj zručnyj čas. My z'jasuvaly komu vony buduť korysni ta jak na nyh zarejestruvatysja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для кого призначені курси?. Навчання буде корисне як медичним, так і соціальним працівникам, психологам, а також усім охочим дізнатися більше про новітні медичні практики та як повідомляти погані новини пацієнтам і психологічно підтримати їх під час лікування. Відеолекції читають експерти з різних питань організації та управління охороною здоров’я. Після закінчення кожен учасник отримає сертифікат про закінчення. Що я можу дізнатися нового?. Загалом на цей рік заплановано чотири цикли курсів, кожен тривалістю по два місяці. Перший цикл стосуватиметься таких тем: Вірусні гепатити В та С Лікування опіоїдної залежності Мультирезистентний туберкульоз Опортуністичні інфекції, супутні стани та захворювання Організаційні аспекти надання інтегрованих послуг особам із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини Психосоціальний супровід хворих з опіоїдною залежністю Інтегрована допомога для осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів Інфекційний контроль за туберкульозом для працівників первинної медико-санітарної допомоги. Яка вартість навчання?. Курси повністю безкоштовні. Викладач може рекомендувати додаткову літературу, щоб ви могли глибше вивчити певну тему, але доступних у межах курсу матеріалів достатньо для успішного його закінчення. Навчальні й перевірочні матеріали, а також форум доступні онлайн у будь-який час за посиланням. Як зареєструватися?. Зробіть це на сайті, а якщо у вас виникнуть труднощі, то Центр громадського здоров’я створив детальну інструкцію. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про плани МОЗ запустити лінію психологічної підтримки проти суїцидів та криз.
Реклама 👇 Замовити

Для кого призначені курси?

Навчання буде корисне як медичним, так і соціальним працівникам, психологам, а також усім охочим дізнатися більше про новітні медичні практики та як повідомляти погані новини пацієнтам і психологічно підтримати їх під час лікування.

Відеолекції читають експерти з різних питань організації та управління охороною здоров’я. Після закінчення кожен учасник отримає сертифікат про закінчення.

Що я можу дізнатися нового?

Загалом на цей рік заплановано чотири цикли курсів, кожен тривалістю по два місяці. Перший цикл стосуватиметься таких тем:

  • Вірусні гепатити В та С
  • Лікування опіоїдної залежності
  • Мультирезистентний туберкульоз
  • Опортуністичні інфекції, супутні стани та захворювання
  • Організаційні аспекти надання інтегрованих послуг особам із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів
  • Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини
  • Психосоціальний супровід хворих з опіоїдною залежністю
  • Інтегрована допомога для осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів
  • Інфекційний контроль за туберкульозом для працівників первинної медико-санітарної допомоги.

МОЗ запустив безкоштовні медичні онлайн-курси: як на них записатися 1

Яка вартість навчання?

Курси повністю безкоштовні. Викладач може рекомендувати додаткову літературу, щоб ви могли глибше вивчити певну тему, але доступних у межах курсу матеріалів достатньо для успішного його закінчення. Навчальні й перевірочні матеріали, а також форум доступні онлайн у будь-який час за посиланням.

Як зареєструватися?

Зробіть це на сайті, а якщо у вас виникнуть труднощі, то Центр громадського здоров’я створив детальну інструкцію.

МОЗ запустив безкоштовні медичні онлайн-курси: як на них записатися 2

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиМОЗ запустив безкоштовні медичні онлайн-курси: як на них записатися 3МОЗ запустить лінію психологічної підтримки проти суїцидів та криз про плани МОЗ запустити лінію психологічної підтримки проти суїцидів та криз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: