fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Чи є можливості для прогресивної молоді в Україні

Čy je možlyvosti dlja progresyvnoї molodi v Ukraїni
Na chasi стає інформаційним партнером конференції YouthSpeak Forum, що організує AIESEC, і яка пройде 21 квітня у київській Chamber Plaza. Розповідаємо, навіщо вам потрібен цей форум та як туди потрапити.
Na chasi staje informacijnym partnerom konferenciї YouthSpeak Forum, ščo organizuje AIESEC, i jaka projde 21 kvitnja u kyїvśkij Chamber Plaza. Rozpovidajemo, naviščo vam potriben cej forum ta jak tudy potrapyty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Більш ніж половина молоді, а саме 55% молодих людей віком 18-29 років планують поїхати з України назавжди. Бажання високої та стабільної заробітної плати мотивує близько 6.4 млн юних українців до пошуку роботи закордоном. Трудова еміграція є однією з головних причин втрати молодого покоління з території України. Чи справді в Україні немає достойних можливостей для молоді?. Можливості – є! Зараз на ринку праці в Україні кадровий голод, це означає, що якщо раніше на одну вакансію було п’ять претендентів, то сьогодні ми маємо співвідношення двоє до одного робочого місця. Тобто, знайти роботу зараз набагато простіше ніж скажімо 2 роки тому. Попри це, останніми роками в Україні почали відкривати іноземні підприємства, де рівень зарплатні вищий, аніж на українських. Втім, це не означає, що не потрібно бути фахівцем, щоб отримати роботу. Для того, щоб отримувати хороші гроші кожного місяця, потрібно володіти певними навичками, які сприятимуть високій зарплатні. Порівняння ключових навичок у 2015 та 2020 роках 2015 1. Комплексне розв’язання проблем 2. Взаємодія з людьми 3. Уміння керувати людьми 4. Критичне мислення  5. Уміння вести переговори 6. Контроль якості 7. Орієнтація на клієнтів 8. Уміння аналізувати та приймати рішення 9. Уміння слухати й запитувати 10. Креативність 2020 1. Комплексне розв’язання проблем 2. Критичне мислення 3. Креативність 4. Уміння керувати людьми 5. Взаємодія з людьми 6. Емоційний інтелект 7. Уміння аналізувати та приймати рішення 8. Орієнтація на клієнтів 9. Уміння вести переговори 10. Гнучкість мислення Гарячі можливості для себе ти знайдеш на YouthSpeak Forum. Також там же можна зареєструватися на захід.
Реклама 👇 Замовити

Більш ніж половина молоді, а саме 55% молодих людей віком 18-29 років планують поїхати з України назавжди.

Бажання високої та стабільної заробітної плати мотивує близько 6.4 млн юних українців до пошуку роботи закордоном.

Трудова еміграція є однією з головних причин втрати молодого покоління з території України.

Чи справді в Україні немає достойних можливостей для молоді?

Можливості – є!

Зараз на ринку праці в Україні «кадровий голод», це означає, що якщо раніше на одну вакансію було п’ять претендентів, то сьогодні ми маємо співвідношення двоє до одного робочого місця. Тобто, знайти роботу зараз набагато простіше ніж скажімо 2 роки тому.

Попри це, останніми роками в Україні почали відкривати іноземні підприємства, де рівень зарплатні вищий, аніж на українських.

Втім, це не означає, що не потрібно бути фахівцем, щоб отримати роботу. Для того, щоб отримувати хороші гроші кожного місяця, потрібно володіти певними навичками, які сприятимуть високій зарплатні.

Порівняння ключових навичок у 2015 та 2020 роках

2015

1. Комплексне розв’язання проблем

2. Взаємодія з людьми

3. Уміння керувати людьми

4. Критичне мислення  5. Уміння вести переговори

6. Контроль якості

7. Орієнтація на клієнтів

8. Уміння аналізувати та приймати рішення

9. Уміння слухати й запитувати

10. Креативність

2020

1. Комплексне розв’язання проблем

2. Критичне мислення

3. Креативність

4. Уміння керувати людьми

5. Взаємодія з людьми

6. Емоційний інтелект

7. Уміння аналізувати та приймати рішення

8. Орієнтація на клієнтів

9. Уміння вести переговори

10. Гнучкість мислення

Гарячі можливості для себе ти знайдеш на YouthSpeak Forum. Також там же можна зареєструватися на захід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: