Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

УСА надаватиме гранти для проведення дослідницьких проектів

USA nadavatyme granty dlja provedennja doslidnyćkyh proektiv

Українська Соціальна Академія запрошує громадських активістів, студентів-магістрантів, аспірантів та молодих професіоналів скористатися грантами для проведення дослідницьких проектів в рамках навчальної програми «Суспільна етика і лідерство».
Ukraїnśka Sociaľna Akademija zaprošuje gromadśkyh aktyvistiv, studentiv-magistrantiv, aspirantiv ta molodyh profesionaliv skorystatysja grantamy dlja provedennja doslidnyćkyh proektiv v ramkah navčaľnoї programy «Suspiľna etyka i liderstvo».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що пропонує програма. Програма складається з семи модулів, де в рамках цілісного підходу до вивчення лідерства учасники отримають теорію через досвід успішних українських та закордонних лідерів, інструменти для втілення власного проекту, а кращі проекти отримають фінансову підтримку. Окрім того, учасники відвідають міжнародний модуль у Брно (Чехія). Чого планують досягти програмою. Головною метою надання грантів є підтримка досліджень, що сприятимуть досягненню Цілей сталого розвитку в Україні, а саме: Подолання бідності в Україні; Сприяння економічному зростанню, повній та продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх; Побудова миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку. Результатами дослідницьких проектів можуть бути: Соціологічні дослідження для виявлення глибин проблем та перспектив для їх рішень; Проекти для розвитку міст та об’єднаних територіальних громад; Проекти реформ структур публічного адміністрування; Розробки потенційних законопроектів, спрямованих на розвиток політики, яка сприяє продуктивній діяльності, створенню гідних робочих місць, підприємництву, творчості й інноваційній діяльності; Стратегія залучення безробітної молоді та вразливих верств населення до активної участі в суспільно політичному та економічному житті суспільства; Стратегія поширення ідей та втілення принципів соціальної економіки; Стратегія розбудови миру та сприяння міжкультурному та міжрелігійному діалогу в Україні; Аналіз міжнародних практик та кейсів та перспективи запровадження їх в Україні. Хто може отримати грант. Обов’язковою умовою отримання гранту є реєстрація та участь у програмі Суспільна етика і лідерство, яка стартує 28 лютого 2019 року і триватиме 4 місяці. Учасникам необхідно відвідувати заняття двічі на місяць, та на останньому модулі – демо-дні презентувати проекти своїх досліджень. Кращі 8 проектів отримають фінансову підтримку на його проведення. Грант покриватиме витрати, пов’язані із проведенням, публікацією та презентацією зробленого дослідження. Як записатися на участь у програмі. Для того, щоб взяти участь у програмі, заповніть заявку на сайті, там же можна знайти повну інформацію про програму. Зверніть увагу, що дедлайн подачі заявок – 22 лютого.
Реклама 👇 Замовити

Що пропонує програма

Програма складається з семи модулів, де в рамках цілісного підходу до вивчення лідерства учасники отримають теорію через досвід успішних українських та закордонних лідерів, інструменти для втілення власного проекту, а кращі проекти отримають фінансову підтримку. Окрім того, учасники відвідають міжнародний модуль у Брно (Чехія).

Чого планують досягти програмою

Головною метою надання грантів є підтримка досліджень, що сприятимуть досягненню Цілей сталого розвитку в Україні, а саме:

 • Подолання бідності в Україні;
 • Сприяння економічному зростанню, повній та продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх;
 • Побудова миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку.

Результатами дослідницьких проектів можуть бути:

 • Соціологічні дослідження для виявлення глибин проблем та перспектив для їх рішень;
 • Проекти для розвитку міст та об’єднаних територіальних громад;
 • Проекти реформ структур публічного адміністрування;
 • Розробки потенційних законопроектів, спрямованих на розвиток політики, яка сприяє продуктивній діяльності, створенню гідних робочих місць, підприємництву, творчості й інноваційній діяльності;
 • Стратегія залучення безробітної молоді та вразливих верств населення до активної участі в суспільно політичному та економічному житті суспільства;
 • Стратегія поширення ідей та втілення принципів соціальної економіки;
 • Стратегія розбудови миру та сприяння міжкультурному та міжрелігійному діалогу в Україні;
 • Аналіз міжнародних практик та кейсів та перспективи запровадження їх в Україні.

Хто може отримати грант

Обов’язковою умовою отримання гранту є реєстрація та участь у програмі «Суспільна етика і лідерство», яка стартує 28 лютого 2019 року і триватиме 4 місяці.

Учасникам необхідно відвідувати заняття двічі на місяць, та на останньому модулі – демо-дні презентувати проекти своїх досліджень. Кращі 8 проектів отримають фінансову підтримку на його проведення. Грант покриватиме витрати, пов’язані із проведенням, публікацією та презентацією зробленого дослідження.

Як записатися на участь у програмі

Для того, щоб взяти участь у програмі, заповніть заявку на сайті, там же можна знайти повну інформацію про програму. Зверніть увагу, що дедлайн подачі заявок – 22 лютого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: