fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

УСА надаватиме гранти для проведення дослідницьких проектів

USA nadavatyme granty dlja provedennja doslidnyćkyh proektiv
Українська Соціальна Академія запрошує громадських активістів, студентів-магістрантів, аспірантів та молодих професіоналів скористатися грантами для проведення дослідницьких проектів в рамках навчальної програми «Суспільна етика і лідерство».
Ukraїnśka Sociaľna Akademija zaprošuje gromadśkyh aktyvistiv, studentiv-magistrantiv, aspirantiv ta molodyh profesionaliv skorystatysja grantamy dlja provedennja doslidnyćkyh proektiv v ramkah navčaľnoї programy «Suspiľna etyka i liderstvo».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що пропонує програма. Програма складається з семи модулів, де в рамках цілісного підходу до вивчення лідерства учасники отримають теорію через досвід успішних українських та закордонних лідерів, інструменти для втілення власного проекту, а кращі проекти отримають фінансову підтримку. Окрім того, учасники відвідають міжнародний модуль у Брно (Чехія). Чого планують досягти програмою. Головною метою надання грантів є підтримка досліджень, що сприятимуть досягненню Цілей сталого розвитку в Україні, а саме: Подолання бідності в Україні; Сприяння економічному зростанню, повній та продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх; Побудова миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку. Результатами дослідницьких проектів можуть бути: Соціологічні дослідження для виявлення глибин проблем та перспектив для їх рішень; Проекти для розвитку міст та об’єднаних територіальних громад; Проекти реформ структур публічного адміністрування; Розробки потенційних законопроектів, спрямованих на розвиток політики, яка сприяє продуктивній діяльності, створенню гідних робочих місць, підприємництву, творчості й інноваційній діяльності; Стратегія залучення безробітної молоді та вразливих верств населення до активної участі в суспільно політичному та економічному житті суспільства; Стратегія поширення ідей та втілення принципів соціальної економіки; Стратегія розбудови миру та сприяння міжкультурному та міжрелігійному діалогу в Україні; Аналіз міжнародних практик та кейсів та перспективи запровадження їх в Україні. Хто може отримати грант. Обов’язковою умовою отримання гранту є реєстрація та участь у програмі Суспільна етика і лідерство, яка стартує 28 лютого 2019 року і триватиме 4 місяці. Учасникам необхідно відвідувати заняття двічі на місяць, та на останньому модулі – демо-дні презентувати проекти своїх досліджень. Кращі 8 проектів отримають фінансову підтримку на його проведення. Грант покриватиме витрати, пов’язані із проведенням, публікацією та презентацією зробленого дослідження. Як записатися на участь у програмі. Для того, щоб взяти участь у програмі, заповніть заявку на сайті, там же можна знайти повну інформацію про програму. Зверніть увагу, що дедлайн подачі заявок – 22 лютого.
Реклама 👇 Замовити

Що пропонує програма

Програма складається з семи модулів, де в рамках цілісного підходу до вивчення лідерства учасники отримають теорію через досвід успішних українських та закордонних лідерів, інструменти для втілення власного проекту, а кращі проекти отримають фінансову підтримку. Окрім того, учасники відвідають міжнародний модуль у Брно (Чехія).

Чого планують досягти програмою

Головною метою надання грантів є підтримка досліджень, що сприятимуть досягненню Цілей сталого розвитку в Україні, а саме:

 • Подолання бідності в Україні;
 • Сприяння економічному зростанню, повній та продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх;
 • Побудова миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку.

Результатами дослідницьких проектів можуть бути:

 • Соціологічні дослідження для виявлення глибин проблем та перспектив для їх рішень;
 • Проекти для розвитку міст та об’єднаних територіальних громад;
 • Проекти реформ структур публічного адміністрування;
 • Розробки потенційних законопроектів, спрямованих на розвиток політики, яка сприяє продуктивній діяльності, створенню гідних робочих місць, підприємництву, творчості й інноваційній діяльності;
 • Стратегія залучення безробітної молоді та вразливих верств населення до активної участі в суспільно політичному та економічному житті суспільства;
 • Стратегія поширення ідей та втілення принципів соціальної економіки;
 • Стратегія розбудови миру та сприяння міжкультурному та міжрелігійному діалогу в Україні;
 • Аналіз міжнародних практик та кейсів та перспективи запровадження їх в Україні.

Хто може отримати грант

Обов’язковою умовою отримання гранту є реєстрація та участь у програмі «Суспільна етика і лідерство», яка стартує 28 лютого 2019 року і триватиме 4 місяці.

Учасникам необхідно відвідувати заняття двічі на місяць, та на останньому модулі – демо-дні презентувати проекти своїх досліджень. Кращі 8 проектів отримають фінансову підтримку на його проведення. Грант покриватиме витрати, пов’язані із проведенням, публікацією та презентацією зробленого дослідження.

Як записатися на участь у програмі

Для того, щоб взяти участь у програмі, заповніть заявку на сайті, там же можна знайти повну інформацію про програму. Зверніть увагу, що дедлайн подачі заявок – 22 лютого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: