Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Більше 2 мільярдів євро інвестовано в енергоефективність за 4 роки

Biľše 2 miľjardiv jevro investovano v energoefektyvnisť za 4 roky

Про це заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час публічного звіту.
Pro ce zajavyv golova Derženergoefektyvnosti Sergij Savčuk pid čas publičnogo zvitu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Майже половину з цих коштів залучено минулого року. Найбільше грошей отримала альтернативна енергетика – більше 500 мільйонів євро інвестицій дозволили встановити 2100 МВт потужностей негазових теплоелектростанцій, і ще 1,2 мільярди євро пішли на відновлювану електроенергетику. Також чиновник похвалився досягненнями в заощадженні газу – споживання серед населення, бюджетних установ та теплокомуненерго зменшилося на 6 млрд кубів на рік, що дозволяє економити на закупівлі газу 1,2 млрд євро на рік. Теплі кредити дозволили утеплити більше 1600 багатоповерхівок, а в цілому більше півмільйона українських сімей скористалися пропозицією теплих кредитів, що дозволило їм економити до 70% на платіжках. Зросла й кількість побутових сонячних електростанцій – лише минулого року в українських будинках зявилося 4500 таких, а сумарно вже 7500 українських родин користуються перевагами альтернативної енергії. Нагадаємо, раніше ми публікували інтервю Андрія Гінкула, голови Асоціації енергоаудиторів, де він розповів про досягнення України в сфері енергозаощадження та видобутку енерегії з альтернативних джерел. https://nachasi.com/2018/01/12/andrij-ginkul-talk/

Майже половину з цих коштів залучено минулого року. Найбільше грошей отримала альтернативна енергетика – більше 500 мільйонів євро інвестицій дозволили встановити 2100 МВт потужностей негазових теплоелектростанцій, і ще 1,2 мільярди євро пішли на відновлювану електроенергетику.

Також чиновник похвалився досягненнями в заощадженні газу – споживання серед населення, бюджетних установ та теплокомуненерго зменшилося на 6 млрд кубів на рік, що дозволяє економити на закупівлі газу 1,2 млрд євро на рік.

Теплі кредити дозволили утеплити більше 1600 багатоповерхівок, а в цілому більше півмільйона українських сімей скористалися пропозицією теплих кредитів, що дозволило їм економити до 70% на платіжках.

Зросла й кількість побутових сонячних електростанцій – лише минулого року в українських будинках з’явилося 4500 таких, а сумарно вже 7500 українських родин користуються перевагами альтернативної енергії.

Нагадаємо, раніше ми публікували інтерв’ю Андрія Гінкула, голови Асоціації енергоаудиторів, де він розповів про досягнення України в сфері енергозаощадження та видобутку енерегії з альтернативних джерел.

Андрій Гінкул, Асоціація енергоаудиторів: «Ми — одна з країн, яка може на 100% забезпечувати себе енергією»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: