fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відсьогодні валюту можна обмінювати онлайн

Vidśogodni valjutu možna obminjuvaty onlajn
Набули чинності чергові зміни в рамках валютної лібералізації від Національного банку України.
Nabuly čynnosti čergovi zminy v ramkah valjutnoї liberalizaciї vid Nacionaľnogo banku Ukraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Валютна лібералізація розпочалася з прийняттям Закону України Про валюту і валютні операції влітку минулого року. Сьогодні він набрав чинності, замінивши собою застарілий декрет Кабінету міністрів. Обмін валюти онлайн. Найбільш помітною зміною став дозвіл на обмін валюти онлайн до 150 тисяч гривень на добу. Деякі банки вже запустили сервіси з купівлі-продажу валюти. ПриватБанк дозволив обмін валюти як через Приват24, так і за допомогою терміналів самообслуговування. В своїх мобільних застосунках обмін увімкнули monobank, Альфа-Банк та інші. А що ще?. Малий бізнес зрадіє новині про скасування валютного нагляду на експортні-імпортні операції обсягом до 150 тисяч гривень в еквіваленті. Окрім того, вдвічі збільшується граничний строк здійснення розрахунків за експортно-імпортними контрактами – до 365 днів. Більше не буде індивідуальних ліцензій на валютні операції. Замість них зявиться система е-лімітів (2 млн євро на рік для юридичних осіб, 50 тис. євро на рік для фізичних осіб). Що далі?. Нацбанк вже анонсував намір знизити норму обовязкового продажу валютних надходжень бізнесом - з 50% до 30%, починаючи з 1 березня. Врешті решт, регулятор планує дійти до режиму вільного руху капіталу зі зняттям всіх валютних обмежень відповідно до дорожньої карти. Нагадаємо, раніше НБУ повідомляв про найбільше зростання ВВП України за 7 років.
Реклама 👇 Замовити

Валютна лібералізація розпочалася з прийняттям Закону України “Про валюту і валютні операції” влітку минулого року. Сьогодні він набрав чинності, замінивши собою застарілий декрет Кабінету міністрів.

Обмін валюти онлайн

Найбільш помітною зміною став дозвіл на обмін валюти онлайн до 150 тисяч гривень на добу. Деякі банки вже запустили сервіси з купівлі-продажу валюти. ПриватБанк дозволив обмін валюти як через Приват24, так і за допомогою терміналів самообслуговування. В своїх мобільних застосунках обмін увімкнули monobank, Альфа-Банк та інші.

А що ще?

Малий бізнес зрадіє новині про скасування валютного нагляду на експортні-імпортні операції обсягом до 150 тисяч гривень в еквіваленті.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Окрім того, вдвічі збільшується граничний строк здійснення розрахунків за експортно-імпортними контрактами – до 365 днів.

Більше не буде індивідуальних ліцензій на валютні операції. Замість них з’явиться система е-лімітів (2 млн євро на рік для юридичних осіб, 50 тис. євро на рік для фізичних осіб).

Що далі?

Нацбанк вже анонсував намір знизити норму обов’язкового продажу валютних надходжень бізнесом – з 50% до 30%, починаючи з 1 березня. Врешті решт, регулятор планує дійти до режиму вільного руху капіталу зі зняттям всіх валютних обмежень відповідно до дорожньої карти.

Відсьогодні валюту можна обмінювати онлайн 1

Нагадаємо, раніше НБУ повідомлявВідсьогодні валюту можна обмінювати онлайн 2Україна продемонструвала зростання ВВП, найвище за 7 років — НБУ про найбільше зростання ВВП України за 7 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: