fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

7 мобільних додатків для щасливого, розумного та продуктивного року

7 mobiľnyh dodatkiv dlja ščaslyvogo, rozumnogo ta produktyvnogo roku
Недаремно напевно китайці відзначають Новий рік не в січні: перший місяць календарного року важко назвати продуктивним, коли щонайменше третина його припадає на свята та вихідні. Але ось ви нарешті зібралися і вирішили змінити своє життя. Аби чергова спроба не залишилася виключно на папері чи в онлайн-планувальнику, на допомогу покличте ці мобільні додатки
Nedaremno napevno kytajci vidznačajuť Novyj rik ne v sični: peršyj misjać kalendarnogo roku važko nazvaty produktyvnym, koly ščonajmenše tretyna jogo prypadaje na svjata ta vyhidni. Ale oś vy narešti zibralysja i vyrišyly zminyty svoje žyttja. Aby čergova sproba ne zalyšylasja vyključno na paperi čy v onlajn-planuvaľnyku, na dopomogu poklyčte ci mobiľni dodatky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Mimo. Mimo — додаток, який допомагає вам навчитися писати код. У 2018-му його було названо одним з кращих додатків самовдосконалення у магазині Google Play. Програма доступна для iPhone та Android. Вона пропонує різноманітні уроки, щоби зробити навчання програмуванню менш копітким. Порівняно прості вправи можуть допомогти вам підготуватися до вивчення програмування навіть у потоці щоденних справ. 10% Happier. The 10% Happier — додаток, що входить до переліку найкращих сервісів для самовдосконалення на Google Play. Він робить медитацію доступною та простою за допомогою щоденних відео, керованого наставництва та практичних порад. Сервіс пропонує чіткий, простий підхід до медитації з двотижневим курсом, який викладають Дан Харріс (автор бестселерів Нью-Йорк Таймс) і Джозеф Гольдштейн (відомий вчитель медитації). Програма доступна для iPhone та Android-смартфонів. MasterClass. MasterClass пропонує понад 45 майстер-класів та міні-курсів від топових фахівців зі світовим іменем і є чи не найвідомішим сервісом дистанційної освіти на планеті. Тематика курсів доволі широка — від розробки ігор до мистецтва фотозйомки та креативного письма. Готувати вас вчитиме Ґордон Ремзі, фотографувати — Енні Лейбовіц. Курси доступні корстувачам смартфонів на iOS та Android. Читатйте також: 5 додатків, які допоможуть оволодіти іноземною мовою. Keep Trainer. Додаток для тих, хто вкотре обіцяв собі почати рік із тренувань. Keep Trainer – ваш безкоштовний фітнес-тренер у кишені. Воркаути на будь-який смак та курси вправ із покроковими інструкціями для тих, хто щодня хоче досягати результатів. Додаток працює як з iPhone, так і з Android-смартфонами. Language Drops. Language Drops — безкоштовний інструмент для вдосконалення ваших знань щодо різних мов. В ігровій формі можна навчитися говорити 31 мовами на основі коротких ігор із використанням слів та речень. Щоденний прогрес заноситься у таблицю із переліком вивчених слів. Додаток працює з усіма сучасними смартфонами. Fabulous. Fabulous — один з найкращих додатків 2018 року за версією Apple в категорії самодопомоги та саморозвитку. Інструмент виводить принципи з поведінкової економіки, щоби обнулити ваші звички і допомогти вам зробити тривалими бажані зміни у вашому житті, якщо ви хочете відчувати себе у кращій фізичній формі, менше непокоїтися, схуднути або краще спати. Програма доступна для iPhone або Android. Читатйте також: 5 онлайн-сервісів, які допоможуть вам створити успішний блоґ. Shine. Apple у 2018-му назвала одним із найкращих додатків також і Shine. Такі функції, як щоденні текстові повідомлення або мотиваційні листи, можуть дати вам стимул вранці, перерву в другій половині дня або допомогти вам краще спати. Додаток охоплює такі теми, як самолюбство, тривога і вигоряння, і доступний для iPhone.
Реклама 👇 Замовити

Mimo

Mimo — додаток, який допомагає вам навчитися писати код. У 2018-му його було названо одним з кращих додатків самовдосконалення у магазині Google Play. Програма доступна для iPhone та Android. Вона пропонує різноманітні уроки, щоби зробити навчання програмуванню менш копітким. Порівняно прості вправи можуть допомогти вам підготуватися до вивчення програмування навіть у потоці щоденних справ.


10% Happier

The 10% Happier — додаток, що входить до переліку найкращих сервісів для самовдосконалення на Google Play. Він робить медитацію доступною та простою за допомогою щоденних відео, керованого наставництва та практичних порад. Сервіс пропонує чіткий, простий підхід до медитації з двотижневим курсом, який викладають Дан Харріс (автор бестселерів «Нью-Йорк Таймс») і Джозеф Гольдштейн (відомий вчитель медитації). Програма доступна для iPhone та Android-смартфонів.

MasterClass

MasterClass пропонує понад 45 майстер-класів та міні-курсів від топових фахівців зі світовим іменем і є чи не найвідомішим сервісом дистанційної освіти на планеті. Тематика курсів доволі широка — від розробки ігор до мистецтва фотозйомки та креативного письма. Готувати вас вчитиме Ґордон Ремзі, фотографувати — Енні Лейбовіц. Курси доступні корстувачам смартфонів на iOS та Android.

Читайте також: 5 додатків, які допоможуть оволодіти іноземною мовою

Keep Trainer

Додаток для тих, хто вкотре обіцяв собі почати рік із тренувань. Keep Trainer – ваш безкоштовний фітнес-тренер у кишені. Воркаути на будь-який смак та курси вправ із покроковими інструкціями для тих, хто щодня хоче досягати результатів. Додаток працює як з iPhone, так і з Android-смартфонами.

Language Drops

Language Drops — безкоштовний інструмент для вдосконалення ваших знань щодо різних мов. В ігровій формі можна навчитися говорити 31 мовами на основі коротких ігор із використанням слів та речень. Щоденний прогрес заноситься у таблицю із переліком вивчених слів. Додаток працює з усіма сучасними смартфонами.

Fabulous

Fabulous — один з найкращих додатків 2018 року за версією Apple в категорії самодопомоги та саморозвитку. Інструмент виводить принципи з поведінкової економіки, щоби «обнулити» ваші звички і допомогти вам зробити тривалими бажані зміни у вашому житті, якщо ви хочете відчувати себе у кращій фізичній формі, менше непокоїтися, схуднути або краще спати. Програма доступна для iPhone або Android.

Читайте також: 5 онлайн-сервісів, які допоможуть вам створити успішний блоґ

Shine

Apple у 2018-му назвала одним із найкращих додатків також і Shine. Такі функції, як щоденні текстові повідомлення або мотиваційні листи, можуть дати вам стимул вранці, перерву в другій половині дня або допомогти вам краще спати. Додаток охоплює такі теми, як самолюбство, тривога і вигоряння, і доступний для iPhone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: