fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Естонський стартап Pulsior запускає сервіс електронних чеків в Україні

Estonśkyj startap Pulsior zapuskaje servis elektronnyh čekiv v Ukraїni
В Україні запускається Pulsior — естонський сервіс створення електронних чеків для аналізу даних від товарів, придбаних офлайн. Перевірити новинку в роботі можна буде вже навесні 2019-го
V Ukraїni zapuskajeťsja Pulsior — estonśkyj servis stvorennja elektronnyh čekiv dlja analizu danyh vid tovariv, prydbanyh oflajn. Pereviryty novynku v roboti možna bude vže navesni 2019-go
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У компанії повідомляють, що перші клієнти зможуть випробувати цей сервіс безкоштовно. Що варто знати про новий сервіс. За даними GfK, частка офлайн-продажів в Україні становить 80% від загального обсягу. При цьому відсутні інструменти для аналізу даних поведінки офлайн-покупців. Більшість рітейлерів збирають інформацію лише про лояльних клієнтів, і на її основі вибудовують свої маркетингові стратегії. Ефективність цих стратегій зросте, якщо ритейлер зможе відстежувати поведінку всіх клієнтів, включаючи онлайн- і офлайн-покупців. Таку можливість надає сервіс електронних чеків, — стверджують в Pulsior. Pulsior — це програма, яка встановлюється на POS-термінал та за допомогою електронних чеків збирає інформацію про клієнтів, які здійснюють покупки в магазинах. Ритейлери зможуть відстежити історію покупок всіх клієнтів, а не тільки учасників програми лояльності. Клієнт, що зробив покупку в магазині, отримає лінк на інтерактивний електронний чек у SMS або месенджер. Коли покупець відкриє лінк, сервіс інтегрує дані про здійснену покупку в профайл клієнта. У цьому профайлі буде розміщуватися інформація про всі його покупки в магазині. Зібрані дані допоможуть краще сегментувати аудиторію і ефективно працювати над підвищенням лояльності. Безпосередньо в електронному чеку можна буде розміщувати персоніфіковані рекламні кампанії, крос-селлінгові пропозиції й знижки. Тобто стане можливим взаємодіяти з офлайн-покупцями за допомогою діджитал-інструментів. Розробники Pulsior стверджують, що сервіс електронних чеків стане інструментом для утримання і ретаргетингу офлайн-покупців. Що в кінцевому рахунку призведе до збільшення продажів і зростання доходів українських рітейлерів. Перевірити роботу сервісу на практиці безкоштовно можна буде вже навесні 2019 року.
Реклама 👇 Замовити

У компанії повідомляють, що перші клієнти зможуть випробувати цей сервіс безкоштовно.

Що варто знати про новий сервіс

«За даними GfK, частка офлайн-продажів в Україні становить 80% від загального обсягу. При цьому відсутні інструменти для аналізу даних поведінки офлайн-покупців. Більшість рітейлерів збирають інформацію лише про лояльних клієнтів, і на її основі вибудовують свої маркетингові стратегії. Ефективність цих стратегій зросте, якщо ритейлер зможе відстежувати поведінку всіх клієнтів, включаючи онлайн- і офлайн-покупців. Таку можливість надає сервіс електронних чеків,» — стверджують в Pulsior.

Pulsior — це програма, яка встановлюється на POS-термінал та за допомогою електронних чеків збирає інформацію про клієнтів, які здійснюють покупки в магазинах. Ритейлери зможуть відстежити історію покупок всіх клієнтів, а не тільки учасників програми лояльності. Клієнт, що зробив покупку в магазині, отримає лінк на інтерактивний електронний чек у SMS або месенджер. Коли покупець відкриє лінк, сервіс інтегрує дані про здійснену покупку в профайл клієнта. У цьому профайлі буде розміщуватися інформація про всі його покупки в магазині. Зібрані дані допоможуть краще сегментувати аудиторію і ефективно працювати над підвищенням лояльності.

Безпосередньо в електронному чеку можна буде розміщувати персоніфіковані рекламні кампанії, крос-селлінгові пропозиції й знижки. Тобто стане можливим взаємодіяти з офлайн-покупцями за допомогою діджитал-інструментів. Розробники Pulsior стверджують, що сервіс електронних чеків стане інструментом для утримання і ретаргетингу офлайн-покупців. Що в кінцевому рахунку призведе до збільшення продажів і зростання доходів українських рітейлерів. Перевірити роботу сервісу на практиці безкоштовно можна буде вже навесні 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: