fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Франція допоможе Маріуполю з очищенням води

Francija dopomože Mariupolju z očyščennjam vody
Україна підписала кредитну угоду із Францією щодо проекту оновлення системи водопостачання Маріуполя. Планують забезпечити якісною водою майже 500 тис. жителів, передає Урядовий портал
Ukraїna pidpysala kredytnu ugodu iz Francijeju ščodo proektu onovlennja systemy vodopostačannja Mariupolja. Planujuť zabezpečyty jakisnoju vodoju majže 500 tys. žyteliv, peredaje Urjadovyj portal
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляється, мета угоди – вирішити ключову проблему великого індустріального міста, забезпечити якісною водою майже 500 тис. жителів, мінімізувати втрати води. Що планують зробити в Маріуполі. За проектом кошти у розмірі 64 млн євро надає Уряд Франції – на 30 років з 10-річним пільговим періодом і за ставкою 0,08% річних. Це близько 65% вартості проекту. Решту фінансування йтиме з інших джерел. В повідомленні йдеться про те, в Маріуполі побудують фільтрувальні станції, водозабори. Фахівці оновлять застарілі мережі, запровадять нові форми управління водними ресурсами міста. Як відзначає Прем’єр-міністр Володимир Гройсман,  ця угода буде ефективно реалізована в тому числі і за рахунок сприяння місцевого самоуправління: Я впевнений, що і ця угода буде ефективно реалізована, а мешканці міста отримають воду високої якості. За 2-3 роки якість життя у Маріуполі зміниться на краще, – сказав він. До слова, про те, що ми розвиваємо та куди експортуємо; про що говорять показники української промисловості; і найголовніше – про які українські дітища у сфері індустрії знає увесь світ — можна почитати в матеріалі спецпроекту 12 історій.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляється, мета угоди – вирішити ключову проблему великого індустріального міста, забезпечити якісною водою майже 500 тис. жителів, мінімізувати втрати води.

Що планують зробити в Маріуполі

За проектом кошти у розмірі 64 млн євро надає Уряд Франції – на 30 років з 10-річним пільговим періодом і за ставкою 0,08% річних. Це близько 65% вартості проекту. Решту фінансування йтиме з інших джерел. В повідомленні йдеться про те, в Маріуполі побудують фільтрувальні станції, водозабори. Фахівці оновлять застарілі мережі, запровадять нові форми управління водними ресурсами міста.

Як відзначає Прем’єр-міністр Володимир Гройсман,  ця угода буде ефективно реалізована в тому числі і за рахунок сприяння місцевого самоуправління:

«Я впевнений, що і ця угода буде ефективно реалізована, а мешканці міста отримають воду високої якості. За 2-3 роки якість життя у Маріуполі зміниться на краще», – сказав він.

До слова, про те, що ми розвиваємо та куди експортуємо; про що говорять показники української промисловості; і найголовніше – про які українські «дітища» у сфері індустрії знає увесь світ — можна почитатиФранція допоможе Маріуполю з очищенням води 1Українська промисловість та енергетика — тренди 2018-го в матеріалі спецпроекту «12 історій».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: