fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

За 5 років у Києві демонтували 13 тис незаконних МАФів

Za 5 rokiv u Kyjevi demontuvaly 13 tys nezakonnyh MAFiv
За останні п’ять років на території Києва демонтували 13 014 незаконно встановлених елементів благоустрою, повідомяють у Київській міській раді
Za ostanni p’jať rokiv na terytoriї Kyjeva demontuvaly 13 014 nezakonno vstanovlenyh elementiv blagoustroju, povidomjajuť u Kyїvśkij miśkij radi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій, за останні п’ять років на території Києва демонтували 13 014 незаконно встановлених елементів благоустрою. Це майже удвічі більше, ніж за попередній аналогічний період, коли прибрали 7773 елементів. Ситуація зі стихійною торгівлею у столиці. За словами Панчія, насамперед демонтуються тимчасові споруди, що встановлені без відповідної документації  на головних комунікаціях (червоних лініях). А також ті, що крадуть електроенергію у житлових будинків. Замість стихійних торгових точок біля станцій метро Контрактова площа та Політехнічний інститут облаштували зелені зони для відпочинку. Також очистили від хаотичних кіосків територію біля станцій метро Тараса Шевченка, Мінська та ще багато інших місць, йдеться в повідомленні. Щодня на території Києва тривають демонтажні роботи неестетичних іржавих кіосків. Усі тимчасові споруди розташовуватимуть відповідно до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності. Яким мають бути сучасні павільйони. Зокрема, передбачені сучасні павільйони єдиного архітектурного типу із розміщенням інформації про власника (користувача), назви продукції та/або послуг. Відомості про товар подані у вигляді кольорової смуги у верхній частині тимчасової споруди: продаж друкованих ЗМІ – червоний колір смуги;  продаж продуктів та товарів широкого вжитку – синій; квіти та інші непродовольчі товари – зелений; заклади швидкого харчування – помаранчевий; громадські вбиральні – жовтий; шиномонтаж – фіолетовий; продаж тютюнових та алкогольних виробів – блакитний; надання населенню побутових послуг – рожевий; пункти приймання вторинної сировини – білий. За словами Тараса Панчія, встановленню сучасних тимчасових споруд передує виграш у прозорих загальноміських торгах. У Солом’янському та Печерському районах вже проведені торги, триває процес розроблення проектної документації у Шевченківському районі. Тож після завершення всіх процедур та оголошення результатів торгів усі тимчасові споруди на території Києва будуть розташовані згідно із Комплексною схемою. Сьогодні у столиці розміщено 6 910 тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, з яких 5 163 мають дозвільну документацію та сплачують податки до міського бюджету та 1 747 об’єктів, які чекають своєї черги на візит демонтажної бригади, — сказав Тарас Панчій. До слова, раніше ми повідомляли, що в Україні вводять заборону на встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на пішохідних зонах тротуарів при проектуванні та реконструкції вулиць.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій, за останні п’ять років на території Києва демонтували 13 014 незаконно встановлених елементів благоустрою. Це майже удвічі більше, ніж за попередній аналогічний період, коли прибрали 7773 елементів.

Ситуація зі стихійною торгівлею у столиці

За словами Панчія, насамперед демонтуються тимчасові споруди, що встановлені без відповідної документації  на головних комунікаціях (червоних лініях). А також ті, що крадуть електроенергію у житлових будинків.

Замість стихійних торгових точок біля станцій метро «Контрактова площа» та «Політехнічний інститут» облаштували зелені зони для відпочинку. Також очистили від хаотичних кіосків територію біля станцій метро «Тараса Шевченка», «Мінська» та ще багато інших місць», йдеться в повідомленні.

Щодня на території Києва тривають демонтажні роботи неестетичних іржавих кіосків. Усі тимчасові споруди розташовуватимуть відповідно до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.

Яким мають бути сучасні павільйони

Зокрема, передбачені сучасні павільйони єдиного архітектурного типу із розміщенням інформації про власника (користувача), назви продукції та/або послуг. Відомості про товар подані у вигляді кольорової смуги у верхній частині тимчасової споруди:

  • продаж друкованих ЗМІ – червоний колір смуги;
  •  продаж продуктів та товарів широкого вжитку – синій;
  • квіти та інші непродовольчі товари – зелений;
  • заклади швидкого харчування – помаранчевий;
  • громадські вбиральні – жовтий;
  • шиномонтаж – фіолетовий;
  • продаж тютюнових та алкогольних виробів – блакитний;
  • надання населенню побутових послуг – рожевий;
  • пункти приймання вторинної сировини – білий.

За словами Тараса Панчія, встановленню сучасних тимчасових споруд передує виграш у прозорих загальноміських торгах. У Солом’янському та Печерському районах вже проведені торги, триває процес розроблення проектної документації у Шевченківському районі.

«Тож після завершення всіх процедур та оголошення результатів торгів усі тимчасові споруди на території Києва будуть розташовані згідно із Комплексною схемою. Сьогодні у столиці розміщено 6 910 тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, з яких 5 163 мають дозвільну документацію та сплачують податки до міського бюджету та 1 747 об’єктів, які чекають своєї черги на візит демонтажної бригади», — сказав Тарас Панчій.

До слова, раніше ми повідомлялиЗа 5 років у Києві демонтували 13 тис незаконних МАФів 1З українських тротуарів приберуть кіоски та білборди, що в Україні вводять заборону на встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на пішохідних зонах тротуарів при проектуванні та реконструкції вулиць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: