fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Вінниці запровадили оплату в громадському транспорті через «Приват24»

U Vinnyci zaprovadyly oplatu v gromadśkomu transporti čerez «Pryvat24»
Із 22 січня 2019-го в місті почав діяти механізм оплати за проїзд у трамваї, тролейбусі та муніципальному автобусі за допомогою QR-кодів та додатку «Приват24». Про це інформує прес-служба Вінницької міської ради
Iz 22 sičnja 2019-go v misti počav dijaty mehanizm oplaty za proїzd u tramvaї, trolejbusi ta municypaľnomu avtobusi za dopomogoju QR-kodiv ta dodatku «Pryvat24». Pro ce informuje pres-služba Vinnyćkoї miśkoї rady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Всі транспортні засоби, що належать комунальному підприємству Вінницька транспортна компанія, відтепер мають наліпки з QR-кодом, які дозволяють пасажирам платити за проїзд, не використовуючи готівку. У кожному тролейбусі, трамваї та автобусі буде по три наліпки, щоб пасажирам було зручно розраховуватись, зазначили у Вінницькій мерії. Як працює оплата за допомогою Приват24. Щоби сплатити за проїзд, потрібен смартфон або планшет з підключенням до інтернету. На пристрої має бути встановлений і підключений додаток Приват24, а ще — банківський рахунок, який дозволяє миттєві платежі та перекази із коштами на ньому для оплати проїзду. За словами директора Вінницької транспортної компанії Михайла Луценка, безконтактна оплата проїзду в громадському транспорті не потребує багато часу та зусиль. Потрібно підійти до наліпки з QR-кодом. Далі слід відкрити на смартфоні Приват24, обрати позначку Транспорт, після чого – позначку Оплата проїзду. Далі розпочинається сканування коду: потрібно тримати пристрій так, щоб код був у рамці, яка з’явиться на екрані. Після сканування на екрані можна побачити суму за проїзд, після чого натиснути Придбати. Тоді з’являється квиток з серійним номером, видом транспорту, його номером, датою та часом видачі. Після чого треба натиснути Закомпостувати. Банківська комісія за послугу відсутня, пасажир оплачує лише вартість квитка. Кондуктор чи контролер потім зможуть побачити квиток в електронному вигляді. Він зберігається у користувача в додатку Приват24. Раніше ми розповідали про підключення Google Pay до Приват24 в автоматичному режимі.
Реклама 👇 Замовити

Всі транспортні засоби, що належать комунальному підприємству «Вінницька транспортна компанія», відтепер мають наліпки з QR-кодом, які дозволяють пасажирам платити за проїзд, не використовуючи готівку. У кожному тролейбусі, трамваї та автобусі буде по три наліпки, щоб пасажирам було зручно розраховуватись, зазначили у Вінницькій мерії.

Як працює оплата за допомогою «Приват24»

Щоби сплатити за проїзд, потрібен смартфон або планшет з підключенням до інтернету. На пристрої має бути встановлений і підключений додаток «Приват24», а ще — банківський рахунок, який дозволяє миттєві платежі та перекази із коштами на ньому для оплати проїзду.

За словами директора Вінницької транспортної компанії Михайла Луценка, безконтактна оплата проїзду в громадському транспорті не потребує багато часу та зусиль. Потрібно підійти до наліпки з QR-кодом. Далі слід відкрити на смартфоні «Приват24», обрати позначку «Транспорт», після чого – позначку «Оплата проїзду». Далі розпочинається сканування коду: потрібно тримати пристрій так, щоб код був у рамці, яка з’явиться на екрані.

Після сканування на екрані можна побачити суму за проїзд, після чого натиснути «Придбати». Тоді з’являється квиток з серійним номером, видом транспорту, його номером, датою та часом видачі. Після чого треба натиснути «Закомпостувати». Банківська комісія за послугу відсутня, пасажир оплачує лише вартість квитка. Кондуктор чи контролер потім зможуть побачити квиток в електронному вигляді. Він зберігається у користувача в додатку «Приват24».

Раніше ми розповідалиУ Вінниці запровадили оплату в громадському транспорті через «Приват24» 1Користувачі «Приват24» відтепер можуть одразу підключити Google Pay про підключення Google Pay до «Приват24» в автоматичному режимі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: