fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна та Ізраїль підписали договір про зону вільної торгівлі

Ukraїna ta Izraїľ pidpysaly dogovir pro zonu viľnoї torgivli
Україна та Ізраїль у понеділок, 21 січня, підписали Угоду про зону вільної торгівлі, повідомляє «Економічна Правда». Церемонія підписання в Єрусалимі транслювалась в прямому ефірі українських телеканалів
Ukraїna ta Izraїľ u ponedilok, 21 sičnja, pidpysaly Ugodu pro zonu viľnoї torgivli, povidomljaje «Ekonomična Pravda». Ceremonija pidpysannja v Jerusalymi transljuvalaś v prjamomu efiri ukraїnśkyh telekanaliv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На церемонії підписання угоди про зону вільної торгівлі між країнами, були  присутні президент України Петро Порошенко та премєр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу. Що ми про це знаємо. Підписи під документом поставили Перший Віце-прем’єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Cтепан Кубів та в.о. Міністра економіки та промисловості Держави Ізраїль Елі Коен. Метою укладення Угоди є створення правових підстави для лібералізації ринків промислових та сільськогосподарських товарів сторін. Як пише видання, перед церемонією Порошенко назвав цей день історичним, адже, за його словами, угода про вільну торгівлю готувалась протягом 50 років. Підписанню передували кілька раундів переговорів. Зокрема, Петро Порошенко та Беньямін Нетаньягу зустрічались з цього приводу в Нью-Йорку та в Парижі. Ми навчились в Ізраїлю, як захищати нашу країну, щоб зміцнити армію. І ми навчились в Ізраїлю, як зробити сильною і прозорою нашу економіку. Я думаю, це дуже важливо, — сказав український президент. Як зазначено на сайті президента, Угода сприятиме розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами, дозволить вітчизняним товаровиробникам отримати переваги від лібералізації ринку товарів Держави Ізраїль, відкриє можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку й модернізації власного виробництва. До слова, за повідомленням прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Україна уклала 16 угод про зону вільної торгівлі, які діють на 45 країн світу.
Реклама 👇 Замовити

На церемонії підписання угоди про зону вільної торгівлі між країнами, були  присутні президент України Петро Порошенко та прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу.

Що ми про це знаємо

Підписи під документом поставили Перший Віце-прем’єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Cтепан Кубів та в.о. Міністра економіки та промисловості Держави Ізраїль Елі Коен. Метою укладення Угоди є створення правових підстави для лібералізації ринків промислових та сільськогосподарських товарів сторін.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Як пише видання, перед церемонією Порошенко назвав цей день «історичним», адже, за його словами, угода про вільну торгівлю готувалась протягом 50 років. Підписанню передували кілька раундів переговорів. Зокрема, Петро Порошенко та Беньямін Нетаньягу зустрічались з цього приводу в Нью-Йорку та в Парижі.

«Ми навчились в Ізраїлю, як захищати нашу країну, щоб зміцнити армію. І ми навчились в Ізраїлю, як зробити сильною і прозорою нашу економіку. Я думаю, це дуже важливо», — сказав український президент.

Як зазначено на сайті президента, Угода сприятиме розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами, дозволить вітчизняним товаровиробникам отримати переваги від лібералізації ринку товарів Держави Ізраїль, відкриє можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку й модернізації власного виробництва.

До слова, за повідомленням прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Україна уклалаУкраїна та Ізраїль підписали договір про зону вільної торгівлі 1Україна уклала 16 угод про зону вільної торгівлі 16 угод про зону вільної торгівлі, які діють на 45 країн світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: