fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укргазбанк» запустив міжнародні перекази між платіжними картками через Welsend

«Ukrgazbank» zapustyv mižnarodni perekazy miž platižnymy kartkamy čerez Welsend
Платіжна система Welsend від «Укргазбанку» реалізувала можливість відправки транскордонних переказів на платіжні картки, емітовані будь-яким українським банком
Platižna systema Welsend vid «Ukrgazbanku» realizuvala možlyvisť vidpravky transkordonnyh perekaziv na platižni kartky, emitovani buď-jakym ukraїnśkym bankom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Першим учасником системи Welsend, де реалізували нову функціональність, стала компанія STB Union (Ізраїль). Про це повідомляють на сайті Укргазбанку. Як скористатися новою послугою. Система Welsend — це міжнародна система грошових переказів фізичних осіб, яка дозволяє здійснити перекази як по території України так і за її межі. Для того, щоб скористатися цією послугою, клієнту необхідно звернутися до будь-якого пункту партнера STB Union на території Ізраїлю і повідомити ПІБ одержувача, його номер телефону і номер платіжної картки. В повідомленні йдеться про переваги відправлення переказу на картки: низькі тарифи; можливість відправлення переказу на будь-яку картку, емітовану будь-яким українським банком; відправка транскордонного переказу в іноземній валюті з подальшим зарахуванням його на платіжну картку в національній валюті; миттєве зарахування переказу на картку; мінімум інформації по відправнику/одержувачу; економія часу одержувача. Найближчим часом послуга зарахування транскордонних переказів на будь-які картки, емітовані будь-яким українським банком, буде доступна і в інших країнах через партнерів системи Welsend. До слова, сервіс онлайн платежів iPay.ua в партнерстві з Mastercard і провайдером платіжних послуг Fenige (Польща) запустили послугу грошових переказів з картки на картку з будь-якої країни Європи до України.
Реклама 👇 Замовити

Першим учасником системи Welsend, де реалізували нову функціональність, стала компанія STB Union (Ізраїль). Про це повідомляють на сайті «Укргазбанку».

Як скористатися новою послугою

Система Welsend — це міжнародна система грошових переказів фізичних осіб, яка дозволяє здійснити перекази як по території України так і за її межі. Для того, щоб скористатися цією послугою, клієнту необхідно звернутися до будь-якого пункту партнера STB Union на території Ізраїлю і повідомити ПІБ одержувача, його номер телефону і номер платіжної картки.

В повідомленні йдеться про переваги відправлення переказу на картки:

  • низькі тарифи;
  • можливість відправлення переказу на будь-яку картку, емітовану будь-яким українським банком;
  • відправка транскордонного переказу в іноземній валюті з подальшим зарахуванням його на платіжну картку в національній валюті;
  • миттєве зарахування переказу на картку;
  • мінімум інформації по відправнику/одержувачу;
  • економія часу одержувача.

Найближчим часом послуга зарахування транскордонних переказів на будь-які картки, емітовані будь-яким українським банком, буде доступна і в інших країнах через партнерів системи Welsend.

До слова, сервіс онлайн платежів iPay.ua в партнерстві з Mastercard і провайдером платіжних послуг Fenige (Польща) запустили«Укргазбанк» запустив міжнародні перекази між платіжними картками через Welsend 1iPay.ua і Mastercard запустили міжнародні грошові перекази послугу грошових переказів з картки на картку з будь-якої країни Європи до України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: