Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

BrainBasket та EPAM організували всеукраїнський конкурс із програмування для дітей

BrainBasket ta EPAM organizuvaly vseukraїnśkyj konkurs iz programuvannja dlja ditej

Всеукраїнський конкурс з програмування “Володарі Scratch” збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch. Організатори проекту – Фонд BrainBasket та компанія EPAM
Vseukraїnśkyj konkurs z programuvannja “Volodari Scratch” zbere razom junyh programistiv ta vyznačyť najbiľš obdarovanyh znavciv movy Scratch. Organizatory proektu – Fond BrainBasket ta kompanija EPAM
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  BrainBasket та IT-компанія EPAM запустили конкурс Володарі Scratch. Як інформують організатори, він відбуватиметься в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником. Scratch – це мова візуального програмування, яка була розроблена спеціально для дітей у Масачусетському Технологічному інституті для вивчення основ програмування в ігровій формі. На сьогоднішній день в Україні мова Scratch отримала широку популярність і викладається в школах, зауважують організатори. Кого запрошено на конкурс. До участі приймаються проекти в форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій:  Школа майбутнього. Здоровий спосіб життя. Діти за мир. На переможців чекають призи: робототехнічні конструктори, Bluetooth-колонки та навушники, спеціальні призи від партнерів – планшети від Агрохолдингу Астарта та сертифікат на річне вивчення основ програмування в Logika School. Як долучитися до конкурсу та які основні етапи. 21 січня — 8 лютого 2019 року відбудеться реєстрація команд. 17 березня – граничний термін подачі проектів. 2 квітня – оголошення списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал. 20 квітня буде проведено фінал конкурсу в Києві. Реєстрація учасників вже відкрита за посиланням. Конкурс проводять Фонд BrainBasket та IT-компанія EPAM за підтримки Агрохолдингу Астарта, Logika School, iTalent та Мережа Глобального Договору ООН.  
Реклама 👇 Замовити

BrainBasket та IT-компанія EPAM запустили конкурс «Володарі Scratch». Як інформують організатори, він відбуватиметься в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником. Scratch – це мова візуального програмування, яка була розроблена спеціально для дітей у Масачусетському Технологічному інституті для вивчення основ програмування в ігровій формі. На сьогоднішній день в Україні мова Scratch отримала широку популярність і викладається в школах, зауважують організатори.

Кого запрошено на конкурс

До участі приймаються проекти в форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій: 

  • Школа майбутнього.
  • Здоровий спосіб життя.
  • Діти за мир.

На переможців чекають призи:

  • робототехнічні конструктори,
  • Bluetooth-колонки та навушники,
  • спеціальні призи від партнерів – планшети від «Агрохолдингу Астарта» та сертифікат на річне вивчення основ програмування в Logika School.

Як долучитися до конкурсу та які основні етапи

  • 21 січня — 8 лютого 2019 року відбудеться реєстрація команд.
  • 17 березня – граничний термін подачі проектів.
  • 2 квітня – оголошення списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал.
  • 20 квітня буде проведено фінал конкурсу в Києві.

Реєстрація учасників вже відкрита за посиланнямКонкурс проводять Фонд BrainBasket та IT-компанія EPAM за підтримки Агрохолдингу Астарта, Logika School, iTalent та Мережа Глобального Договору ООН.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: