fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

BrainBasket та EPAM організували всеукраїнський конкурс із програмування для дітей

BrainBasket ta EPAM organizuvaly vseukraїnśkyj konkurs iz programuvannja dlja ditej
Всеукраїнський конкурс з програмування “Володарі Scratch” збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch. Організатори проекту – Фонд BrainBasket та компанія EPAM
Vseukraїnśkyj konkurs z programuvannja “Volodari Scratch” zbere razom junyh programistiv ta vyznačyť najbiľš obdarovanyh znavciv movy Scratch. Organizatory proektu – Fond BrainBasket ta kompanija EPAM
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  BrainBasket та IT-компанія EPAM запустили конкурс Володарі Scratch. Як інформують організатори, він відбуватиметься в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником. Scratch – це мова візуального програмування, яка була розроблена спеціально для дітей у Масачусетському Технологічному інституті для вивчення основ програмування в ігровій формі. На сьогоднішній день в Україні мова Scratch отримала широку популярність і викладається в школах, зауважують організатори. Кого запрошено на конкурс. До участі приймаються проекти в форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій:  Школа майбутнього. Здоровий спосіб життя. Діти за мир. На переможців чекають призи: робототехнічні конструктори, Bluetooth-колонки та навушники, спеціальні призи від партнерів – планшети від Агрохолдингу Астарта та сертифікат на річне вивчення основ програмування в Logika School. Як долучитися до конкурсу та які основні етапи. 21 січня — 8 лютого 2019 року відбудеться реєстрація команд. 17 березня – граничний термін подачі проектів. 2 квітня – оголошення списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал. 20 квітня буде проведено фінал конкурсу в Києві. Реєстрація учасників вже відкрита за посиланням. Конкурс проводять Фонд BrainBasket та IT-компанія EPAM за підтримки Агрохолдингу Астарта, Logika School, iTalent та Мережа Глобального Договору ООН.  
Реклама 👇 Замовити

BrainBasket та IT-компанія EPAM запустили конкурс «Володарі Scratch». Як інформують організатори, він відбуватиметься в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником. Scratch – це мова візуального програмування, яка була розроблена спеціально для дітей у Масачусетському Технологічному інституті для вивчення основ програмування в ігровій формі. На сьогоднішній день в Україні мова Scratch отримала широку популярність і викладається в школах, зауважують організатори.

Кого запрошено на конкурс

До участі приймаються проекти в форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій: 

  • Школа майбутнього.
  • Здоровий спосіб життя.
  • Діти за мир.

На переможців чекають призи:

  • робототехнічні конструктори,
  • Bluetooth-колонки та навушники,
  • спеціальні призи від партнерів – планшети від «Агрохолдингу Астарта» та сертифікат на річне вивчення основ програмування в Logika School.

Як долучитися до конкурсу та які основні етапи

  • 21 січня — 8 лютого 2019 року відбудеться реєстрація команд.
  • 17 березня – граничний термін подачі проектів.
  • 2 квітня – оголошення списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал.
  • 20 квітня буде проведено фінал конкурсу в Києві.

Реєстрація учасників вже відкрита за посиланнямКонкурс проводять Фонд BrainBasket та IT-компанія EPAM за підтримки Агрохолдингу Астарта, Logika School, iTalent та Мережа Глобального Договору ООН.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: