fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

LIGA зробить ставку на розвиток унікального контенту та підготовку до передплати — CEO

LIGA zrobyť stavku na rozvytok unikaľnogo kontentu ta pidgotovku do peredplaty — CEO
У своїй колонці гендиректор групи компаній LIGA та CEO Ligamedia Дмитро Бондаренко окреслив основні напрямки розвитку видання. Компанія має намір однією з перших провести масштабні перетворення для введення так званого «пейволу» — платного доступу до контенту
U svoїj kolonci gendyrektor grupy kompanij LIGA ta CEO Ligamedia Dmytro Bondarenko okreslyv osnovni naprjamky rozvytku vydannja. Kompanija maje namir odnijeju z peršyh provesty masštabni peretvorennja dlja vvedennja tak zvanogo «pejvolu» — platnogo dostupu do kontentu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами топ-менеджера LIGA, PayWall є єдиним шансом для медіа у широкому розумінні отримати незалежність та перетворитися на повноцінний бізнес. За словами Бондаренка, він переконаний у готовності української аудиторії платити за якісні ЗМІ. Проте для цього доведеться проробити низку кроків для перетворення підходів до створення контенту виданням ЛІГА та групою повязаних із нею проектів. Що змінять у LIGA. Як вважає CEO медіагрупи, LIGA.net поки не може заявити про себе як про проект, повністю готовий до запровадження передплати за доступ до контенту. Для цього, за його словами, доведеться переглянути підходи до якості контенту — і видання зосередиться на цьому в найближчі декілька років. Поточна аудиторія видання становить близько 4 млн осіб щомісяця. Проте ядром нового підходу до монетизації за рахунок підписок стануть декілька сотень тисяч осіб: представники середнього класу з активною життєвою позицією, для яких важливою є якість інформації, яку вони споживають. Бондаренко висловив переконання, що видання впорається із цим завданням та зможе спростувати міф про неготовність українців платити за контент. Щодо ймовірної вартості платного доступу, то за його словами, на це піде сума, співмірна з ціною чашки кави. Раніше ми інформували про запуск The Babel — нового суспільно-політичного ділового видання, яке має намір конкурувати із проектами, що вже достатньо давно присутні у цьому сегменті.
Реклама 👇 Замовити

За словами топ-менеджера LIGA, PayWall є єдиним шансом для медіа у широкому розумінні отримати незалежність та перетворитися на повноцінний бізнес. За словами Бондаренка, він переконаний у готовності української аудиторії платити за якісні ЗМІ. Проте для цього доведеться проробити низку кроків для перетворення підходів до створення контенту виданням «ЛІГА» та групою пов’язаних із нею проектів.

Що змінять у LIGA

Як вважає CEO медіагрупи, LIGA.net поки не може заявити про себе як про проект, повністю готовий до запровадження передплати за доступ до контенту. Для цього, за його словами, доведеться переглянути підходи до якості контенту — і видання зосередиться на цьому в найближчі декілька років. Поточна аудиторія видання становить близько 4 млн осіб щомісяця. Проте ядром нового підходу до монетизації за рахунок підписок стануть «декілька сотень тисяч осіб: представники середнього класу з активною життєвою позицією, для яких важливою є якість інформації, яку вони споживають». Бондаренко висловив переконання, що видання впорається із цим завданням та зможе спростувати міф про неготовність українців платити за контент. Щодо ймовірної вартості платного доступу, то за його словами, на це піде сума, «співмірна з ціною чашки кави».

Раніше ми інформувалиLIGA зробить ставку на розвиток унікального контенту та підготовку до передплати — CEO 1На українському медіаринку з’явилося нове суспільно-ділове видання про запуск The Babel — нового суспільно-політичного ділового видання, яке має намір конкурувати із проектами, що вже достатньо давно присутні у цьому сегменті.

Джерело: LIGA.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: