fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українців кличуть до Стенфорда, дедлайн — 18 січня 2019-го

Ukraїnciv klyčuť do Stenforda, dedlajn — 18 sičnja 2019-go
Як інформує AIN.UA, програму для українців у Стенфорді The Ukrainian Emerging Leaders Program започаткували у 2016 році. Зараз йде черговий набір — навчання триватиме з вересня 2019-го до червня 2020-го
Jak informuje AIN.UA, programu dlja ukraїnciv u Stenfordi The Ukrainian Emerging Leaders Program započatkuvaly u 2016 roci. Zaraz jde čergovyj nabir — navčannja tryvatyme z veresnja 2019-go do červnja 2020-go
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Третій набір до програми Стенфорда розпочався 19 грудня 2018-го, а завершиться 18 січня 2019-го. Програму скеровано на реформаторів, політиків, юристів, підприємців, творців соціальних проектів та лідерів громадських організацій та обєднань. При цьому слід відповідати низці критеріїв. Що варто знати про умови участі у програмі від Стенфорда. Щоби стати учасником програми, слід мати громадянство України та плани повернутися до держави після завершення програми. До програми можуть увійти учасники віком молодшим за 28 років. Також пошукачі мають бути людьми з досвідом не менше 5 років роботи, мати досягнення у сфері розвитку демократії та верховенства права і громадянського суспільства. Не можуть бути учасниками ті, хто вчаться на очному відділенні в інших вишах. І звісно, обовязковою умовою є робоча англійська мова. Дізнатися докладні умови вступу та подати заявку можна на сайті програми. Раніше ми інформували про запуск навчальної програми від CANactions.

Третій набір до програми Стенфорда розпочався 19 грудня 2018-го, а завершиться 18 січня 2019-го. Програму скеровано на реформаторів, політиків, юристів, підприємців, творців соціальних проектів та лідерів громадських організацій та об’єднань. При цьому слід відповідати низці критеріїв.

Що варто знати про умови участі у програмі від Стенфорда

Щоби стати учасником програми, слід мати громадянство України та плани повернутися до держави після завершення програми. До програми можуть увійти учасники віком молодшим за 28 років. Також пошукачі мають бути людьми з досвідом не менше 5 років роботи, мати досягнення у сфері розвитку демократії та верховенства права і громадянського суспільства. Не можуть бути учасниками ті, хто вчаться на очному відділенні в інших вишах. І звісно, обов’язковою умовою є робоча англійська мова.

Дізнатися докладні умови вступу та подати заявку можна на сайті програми.

Раніше ми інформувалиУкраїнців кличуть до Стенфорда, дедлайн — 18 січня 2019-го 1CANactions School запрошують до міжнародної навчальної програми про запуск навчальної програми від CANactions.

Джерело: AIN.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: