fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мережа супермаркетів «Фуршет» отримала нову айдентику

Mereža supermarketiv «Furšet» otrymala novu ajdentyku
Мережа супермаркетів «Фуршет» провела ребрендинг і змінила візуальний стиль. Офіційно новий логотип та айдентику представлять 17 січня 2019-го
Mereža supermarketiv «Furšet» provela rebrendyng i zminyla vizuaľnyj styľ. Oficijno novyj logotyp ta ajdentyku predstavljať 17 sičnja 2019-go
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Фуршеті обіцяють найближчим часом змінити також вигляд фасаду магазинів. Супермаркет змінив логотип та айдентику уперше за 20 років існування. Як виглядатиме оновлене лого . Попередній логотип потребував оновлення. Він був складним і важко читався. Нова айдентика проста та універсальна. Головне завдання в тому, аби об’єднати всі канали комунікації в єдину цілісну систему візуальної ідентичності, — каже Катерина Проник, співзасновниця студії Leletko&Pronyk, яка займалася ребрендингом супермаркету. Відзначимо: угода з продажу частки в Фуршет у 2017 році дозволила групі Ашан відкрити супермаркети і магазини біля будинку. Перший супермаркет компанія відкрила в дніпропетровському ТЦ Дафі. Торгова точка площею близько 3500 кв. м працює в концепті superstore, що передбачає швидке здійснення покупок, продовольчі товари в центрі пропозиції, а також все необхідне з непродовольчої групи. До кінця року компанія встигла відкрити ще одну торгову точку в форматі superstore – у Львові.

У «Фуршеті» обіцяють найближчим часом змінити також вигляд фасаду магазинів. Супермаркет змінив логотип та айдентику уперше за 20 років існування.

Як виглядатиме оновлене лого 

Попередній логотип потребував оновлення. Він був складним і важко читався. Нова айдентика проста та універсальна.

«Головне завдання в тому, аби об’єднати всі канали комунікації в єдину цілісну систему візуальної ідентичності», — каже Катерина Проник, співзасновниця студії Leletko&Pronyk, яка займалася ребрендингом супермаркету.

Мережа українських супермаркетів презентувала нові лого та айдентику

Відзначимо: угода з продажу частки в «Фуршет» у 2017 році дозволила групі «Ашан» відкритиМережа супермаркетів «Фуршет» отримала нову айдентику 1«Ашан» в Україні перейде до відкриття супермаркетів та магазинів «біля дому» супермаркети і магазини біля будинку. Перший супермаркет компанія відкрила в дніпропетровському ТЦ «Дафі». Торгова точка площею близько 3500 кв. м працює в концепті superstore, що передбачає швидке здійснення покупок, продовольчі товари в центрі пропозиції, а також все необхідне з непродовольчої групи. До кінця року компанія встигла відкрити ще одну торгову точку в форматі superstore – у Львові.

Джерело: The Village

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: