fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У п’яти областях України запустять телемедицину

U p'jaty oblastjah Ukraїny zapustjať telemedycynu
За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), телемедицина — це метод надання послуг з медичного обслуговування там, де відстань є критичним чинником. Незабаром можливість проводити дистанційне лікування з'явиться у п'яти областях України. Про це повідомляє Ліга.Бізнес
Za vyznačennjam Vsesvitńoї organizaciї ohorony zdorov'ja (VOOZ), telemedycyna — ce metod nadannja poslug z medyčnogo obslugovuvannja tam, de vidstań je krytyčnym čynnykom. Nezabarom možlyvisť provodyty dystancijne likuvannja z'javyťsja u p'jaty oblastjah Ukraїny. Pro ce povidomljaje Liga.Biznes
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про початок тестування телемедицини повідомив віце-премєр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Як працюватиме проект на етапі тестування. Телемедичні послуги — дистанційні медичні консультації, консиліуми, контроль фізіологічних параметрів організму пацієнта, проведення діагностичних і лікувальних маніпуляцій, обмін результатами обстеження пацієнта, а також медичні відеоконференції, відеосемінари, відеолекції. Зубко зазначив, що впровадження телемедицини перебуває на останньому етапі. За даними Мінрегіону, сьогодні вже сформована мережа з 4223 сільських амбулаторій. Утім, існує потреба в новому будівництві 688 закладів. У тестовому режимі телемедицина почне працювати в сільських амбулаторіях 5 областей: Кіровоградської; Харківської; Вінницької; Дніпропетровської; Полтавської. Читатйте також: Які міфи про сімейного лікаря варто знати — і як боротися з порушеннями. Тестуватимуть проект за чотирма напрямками: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, бронхіальна астма та дерматологічні захворювання. Сімейному сільському лікарю надається унікальна можливість отримати професійну консультацію вузькопрофільних фахівців з приводу діагнозу або лікування. Геннадій Зубко. . Проект реалізується за підтримки уряду Канади та Світового банку, з якими було підписано меморандум. Програмне забезпечення для впровадження телемедицини розроблятимуть за технічним завданням, яке підготувала канадська компанія Ontario Telemedicine Network. OTN є однією з найбільших мереж телемедицини у світі. Раніше ми розповідали, як перевірити наявність ліків у аптеках та лікарнях.
Реклама 👇 Замовити

Про початок тестування телемедицини повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Як працюватиме проект на етапі тестування

Телемедичні послуги — дистанційні медичні консультації, консиліуми, контроль фізіологічних параметрів організму пацієнта, проведення діагностичних і лікувальних маніпуляцій, обмін результатами обстеження пацієнта, а також медичні відеоконференції, відеосемінари, відеолекції.

Зубко зазначив, що впровадження телемедицини перебуває на останньому етапі. За даними Мінрегіону, сьогодні вже сформована мережа з 4223 сільських амбулаторій. Утім, існує потреба в новому будівництві 688 закладів.

У тестовому режимі телемедицина почне працювати в сільських амбулаторіях 5 областей:

  • Кіровоградської;
  • Харківської;
  • Вінницької;
  • Дніпропетровської;
  • Полтавської.
Читайте також: Які міфи про сімейного лікаря варто знати — і як боротися з порушеннями

Тестуватимуть проект за чотирма напрямками: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, бронхіальна астма та дерматологічні захворювання.

Сімейному сільському лікарю надається унікальна можливість отримати професійну консультацію вузькопрофільних фахівців з приводу діагнозу або лікування

Геннадій Зубко

Проект реалізується за підтримки уряду Канади та Світового банку, з якими було підписано меморандум. Програмне забезпечення для впровадження телемедицини розроблятимуть за технічним завданням, яке підготувала канадська компанія Ontario Telemedicine Network. OTN є однією з найбільших мереж телемедицини у світі.

Раніше ми розповідали, як перевіритиУ п'яти областях України запустять телемедицину 1Як перевірити наявність ліків у аптеках та лікарнях наявність ліків у аптеках та лікарнях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Перші кроки у впровадженні телемедицини на Кіровоградщині

Читайте більше тут: http://www.kypur.net/pershi-kroky-u-vprovadzhenni-telemedytsyny-na-kirovogradshhyni/ | Без Купюр

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: