fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Учені створили програму, яка розпізнає генетичні хвороби

Učeni stvoryly programu, jaka rozpiznaje genetyčni hvoroby
Американська компанія FDNA розробила програму DeepGestalt — система навчилася розпізнавати генетичні захворювання по фотографії, використовуючи алгоритм так званого глибокого навчання
Amerykanśka kompanija FDNA rozrobyla programu DeepGestalt — systema navčylasja rozpiznavaty genetyčni zahvorjuvannja po fotografiї, vykorystovujučy algorytm tak zvanogo glybokogo navčannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На етапі тестування система DeepGestalt, яка розпізнає генетичні хвороби, неодноразово перевершувала лікарів. Як проводили дослідження. Дослідження FDNA було опубліковано в журналі Nature Medicine. Штучний інтелект вивчив близько 17 тис зображень людей з генетичними захворюваннями, щоб на підставі отриманих знань ставити діагноз по фотографії людини. І хоча система DeepGestalt неодноразово перевершувала лікарів, віртуальний тест неможливо зробити без згоди людини, адже це порушує її право на конфіденційність особистої інформації. Тому систему DeepGestalt планують зробити доступною тільки для клієнтів медичних закладів. Відзначимо, що із кожним днем зростають можливості штучного інтелекту. Так, у США створили систему штучного інтелекту DARE, яка може розпізнати брехню підсудного за його обличчям і голосом. Розробники відзначають, що штучний інтелект виконує це завдання краще за людей.
Реклама 👇 Замовити

На етапі тестування система DeepGestalt, яка розпізнає генетичні хвороби, неодноразово перевершувала лікарів.

Як проводили дослідження

Дослідження FDNA було опубліковано в журналі Nature Medicine. Штучний інтелект вивчив близько 17 тис зображень людей з генетичними захворюваннями, щоб на підставі отриманих знань ставити діагноз по фотографії людини.

І хоча система DeepGestalt неодноразово перевершувала лікарів, віртуальний тест неможливо зробити без згоди людини, адже це порушує її право на конфіденційність особистої інформації. Тому систему DeepGestalt планують зробити доступною тільки для клієнтів медичних закладів.

Відзначимо, що із кожним днем зростаютьУчені створили програму, яка розпізнає генетичні хвороби 1Штучний інтелект зможе викрити брехню в суді можливості штучного інтелекту. Так, у США створили систему штучного інтелекту DARE, яка може розпізнати брехню підсудного за його обличчям і голосом. Розробники відзначають, що штучний інтелект виконує це завдання краще за людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: