fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явилося нове юридичне медіа Axonomist

V Ukraїni z'javylosja nove jurydyčne media Axonomist
Cпівзасновник юридичної компанії Axon Partners Дмитро Гадомський повідомив AIN.UA про запуск окремого медіа, в якому юристи писатимуть про юридичні теми «людською мовою»
Cpivzasnovnyk jurydyčnoї kompaniї Axon Partners Dmytro Gadomśkyj povidomyv AIN.UA pro zapusk okremogo media, v jakomu jurysty pysatymuť pro jurydyčni temy «ljudśkoju movoju»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Гадомського, хороші бренди вже давно поводяться як медіа. В якості прикладу він називає OpenDataBot, ПриватБанк, Depositphotos (BirdInFlight), які генерують якісний контент на власних майданчиках: Ми теж хочемо бути хорошим брендом, тому навмисно наслідували приклад медіа протягом 6 міс. Настав час відділити його від нашого основного бізнесу — юридичного. Що варто знати про нове медіа. Як розповідає Гадомський, ресурс Axonomist — Спільнота мертвих юристів, — функціонує на платформі Medium та містить тексти від юристів для бізнеса та для інших фахівців цієї сфери. Зараз у Axon Partners 5 тис підписників у Facebook, 1,6 тис — у Telegram. Ідею появи нішевого медійного проекту співзасновник Axon Partners пояснює просто: — На ринку занадто мало якісних юридичних текстів. Не в тому сенсі, що тексти пишуть нездари. Просто вони написані юристами, які обовязково використовують латинські крилаті вислова, приправляють тексти віддієслівними іменниками, дієсловами та зворотами умовного способу, розшаркуванням перед шанованими колегами. У підсумку від цих текстів хочеться виколоти очі. При цьому на ринку багато юристів, які вміють відмінно висловлюватися сучасною мовою і не бояться висловлювати власну думку, навіть якщо вона не в мейнстрімі. Ось ми і подумали, що чому б не обєднатися навколо класних юридичних текстів? Раніше ми інформували про запуск нового українського музичного ЗМІ на основі Telegram-каналу.
Реклама 👇 Замовити

За словами Гадомського, хороші бренди вже давно «поводяться як медіа». В якості прикладу він називає OpenDataBot, «ПриватБанк», Depositphotos (BirdInFlight), які генерують якісний контент на власних майданчиках: «Ми теж хочемо бути хорошим брендом, тому навмисно наслідували приклад медіа протягом 6 міс. Настав час відділити його від нашого основного бізнесу — юридичного».

Що варто знати про нове медіа

Як розповідає Гадомський, ресурс Axonomist — «Спільнота мертвих юристів», — функціонує на платформі Medium та містить тексти від юристів для бізнеса та для інших фахівців цієї сфери. Зараз у Axon Partners 5 тис підписників у Facebook, 1,6 тис — у Telegram. Ідею появи нішевого медійного проекту співзасновник Axon Partners пояснює просто:

— На ринку занадто мало якісних юридичних текстів. Не в тому сенсі, що тексти пишуть нездари. Просто вони написані юристами, які обов’язково використовують латинські крилаті вислова, приправляють тексти віддієслівними іменниками, дієсловами та зворотами умовного способу, розшаркуванням перед шанованими колегами. У підсумку від цих текстів хочеться виколоти очі. При цьому на ринку багато юристів, які вміють відмінно висловлюватися сучасною мовою і не бояться висловлювати власну думку, навіть якщо вона не в мейнстрімі. Ось ми і подумали, що чому б не об’єднатися навколо класних юридичних текстів?

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Раніше ми інформували про запускВ Україні з'явилося нове юридичне медіа Axonomist 1Telegram-канал «Потоп» перетворився на музичне медіа нового українського музичного ЗМІ на основі Telegram-каналу.

Джерело: AIN.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: