fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

5 українських міст — у світовому рейтингу якості життя Numbeo

5 ukraїnśkyh mist — u svitovomu rejtyngu jakosti žyttja Numbeo
До щорічного рейтингу індексу якості життя від дослідницького сервісу Numbeo потрапило п'ять українських міст. Рейтинг склали 226 міст у різних куточках світу
Do ščoričnogo rejtyngu indeksu jakosti žyttja vid doslidnyćkogo servisu Numbeo potrapylo p'jať ukraїnśkyh mist. Rejtyng sklaly 226 mist u riznyh kutočkah svitu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Індекс якості життя міст визначається на основі 8 показників. Серед них: індекс купівельної спроможності, індекс безпеки, охорона здоров’я, вартість життя, індекс часу руху транспорту та індекс забруднення. Які українські міста потрапили до переліку. Серед міст України перше місце посів Львів, зайнявши 174 місце у світовому рейтингу. Київ опинився на 192 місці світового рейтингу, та на другому місці по Україні. Одеса посіла 193, Харків – 195 і Дніпро — 201 місце. Міста зайняли третє, четверте та пяте місце відповідно за індексом якості життя в Україні. Найкращим для життя у світі стала столиця Австралії — Канберра. До трійки найкращих також увійшли Ейндховен у Нідерландах та місто Ролі — столиця штату Північна Кароліна. До слова, 8 січня 2019 року міжнародна компанія Henley & Partners опублікувала свіжий рейтинг паспортів світу, в якому Україна опинилася на 41 місці з 200 країн.

Індекс якості життя міст визначається на основі 8 показників. Серед них: індекс купівельної спроможності, індекс безпеки, охорона здоров’я, вартість життя, індекс часу руху транспорту та індекс забруднення.

Які українські міста потрапили до переліку

Серед міст України перше місце посів Львів, зайнявши 174 місце у світовому рейтингу. Київ опинився на 192 місці світового рейтингу, та на другому місці по Україні. Одеса посіла 193, Харків – 195 і Дніпро — 201 місце. Міста зайняли третє, четверте та п’яте місце відповідно за індексом якості життя в Україні.

Найкращим для життя у світі стала столиця Австралії — Канберра. До трійки найкращих також увійшли Ейндховен у Нідерландах та місто Ролі — столиця штату Північна Кароліна.

5 українських міст — у світовому рейтингу якості життя Numbeo

До слова, 8 січня 2019 року міжнародна компанія Henley & Partners опублікувала5 українських міст — у світовому рейтингу якості життя Numbeo 1Оновлено рейтинг безвізової доступності країн за українським паспортом свіжий рейтинг паспортів світу, в якому Україна опинилася на 41 місці з 200 країн.

Теґи: міста
Джерело: Numbeo

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: