fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НБУ скасує вимогу щодо 50% продажу валютної виручки

NBU skasuje vymogu ščodo 50% prodažu valjutnoї vyručky
Національний банк чекає умов для скасування обов’язкового продажу валюти і зняття інших обмежень. Про це заявив заступник глави Нацбанку Олег Чурій, передає FinClub
Nacionaľnyj bank čekaje umov dlja skasuvannja obov’jazkovogo prodažu valjuty i znjattja inšyh obmežeń. Pro ce zajavyv zastupnyk glavy Nacbanku Oleg Čurij, peredaje FinClub
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Першими у Нацбанку можуть зняти обмеження з продажу валютної виручки. Для цього НБУ повинен побачити позитивні макроекономічні тенденції і в інфляції, і на валютному ринку. Що відомо про нововведення . У НБУ виділили пріоритети, які обмеження мають намір знімати найперше. Це продаж валютної виручки та скасування обмеження на репатріацію дивідендів. Щодо скасування обов’язкового продажу — ми зменшимо з 50% до, можливо, 30%. Але це буде залежати від макроекономічної ситуації. Може ми повністю скасуємо одноразово це обмеження, — наголосив заступник глави НБУ Олег Чурій та додав, що обмеження Нацбанк розпочав знімати із 2015 року. Нагадаємо: НБУ запроваджує міжнародний номер банківського рахунку для розрахунків із Європою. Із 1 квітня 2019 року банки відкриватимуть клієнтам нові рахунки у стандарті IBAN. Чинні номери рахунків з 1 квітня до 31 жовтня 2019 року банки України будуть самостійно змінювати відповідно до вимог цього стандарту із збереженням діючого номера аналітичного обліку, заявили у НБУ. Таким чином вже відкриті номери рахунків для клієнтів доповняться кодом країни та кодом банку. У період із 1 квітня до 31 жовтня 2019 клієнти банків у реквізитах розрахункових документів матимуть можливість зазначати як діючий номер рахунку та код банку, так і номер у стандарті IBAN. В НБУ зазначають, що застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі під час транскордонних переказів. Усі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.
Реклама 👇 Замовити

Першими у Нацбанку можуть зняти обмеження з продажу валютної виручки. Для цього НБУ повинен побачити позитивні макроекономічні тенденції і в інфляції, і на валютному ринку.

Що відомо про нововведення 

У НБУ виділили пріоритети, які обмеження мають намір знімати найперше. Це продаж валютної виручки та скасування обмеження на репатріацію дивідендів.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

«Щодо скасування обов’язкового продажу — ми зменшимо з 50% до, можливо, 30%. Але це буде залежати від макроекономічної ситуації. Може ми повністю скасуємо одноразово це обмеження», — наголосив заступник глави НБУ Олег Чурій та додав, що обмеження Нацбанк розпочав знімати із 2015 року.

Нагадаємо: НБУ запроваджуєНБУ скасує вимогу щодо 50% продажу валютної виручки 1НБУ запроваджує міжнародний номер банківського рахунку для розрахунків з Європою міжнародний номер банківського рахунку для розрахунків із Європою. Із 1 квітня 2019 року банки відкриватимуть клієнтам нові рахунки у стандарті IBAN. Чинні номери рахунків з 1 квітня до 31 жовтня 2019 року банки України будуть самостійно змінювати відповідно до вимог цього стандарту із збереженням діючого номера аналітичного обліку, заявили у НБУ. Таким чином вже відкриті номери рахунків для клієнтів доповняться кодом країни та кодом банку. У період із 1 квітня до 31 жовтня 2019 клієнти банків у реквізитах розрахункових документів матимуть можливість зазначати як діючий номер рахунку та код банку, так і номер у стандарті IBAN.

В НБУ зазначають, що застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі під час транскордонних переказів. Усі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: