fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Американці збудують ще один завод електроніки біля Ужгорода

Amerykanci zbudujuť šče odyn zavod elektroniky bilja Užgoroda
Американська корпорація Jabil Circuit будує ще один завод електроніки під Ужгородом. Про це інформує Facebook-сторінка Ukraine Now. Попередній завод на Закарпатті вже випустив понад 110 млн одиниць електроніки
Amerykanśka korporacija Jabil Circuit buduje šče odyn zavod elektroniky pid Užgorodom. Pro ce informuje Facebook-storinka Ukraine Now. Poperednij zavod na Zakarpatti vže vypustyv ponad 110 mln odynyć elektroniky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корпорація Jabil, яка входить до до трійки найбільших контрактних виробників електроніки в світі, будує ще один завод електроніки на Закарпатті. Серед стратегічних завдань підприємства — подвоєння виробничих потужностей. Як саме розвиватиметься новий завод. Корпорація готова інвестувати в Україну, бо тут є велике майбутнє. Тож нам потрібні люди і ми запрошуємо студентів на роботу в хорошій технологічно розвиненій компанії. Готові навчати, допомагати і робити все для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною, – зазначив генеральний директор ТОВ Jabil Circuit Ukraine Limited Сергій Карцев. Компанія вже має завод в Україні. Він розташований селі Розівка під Ужгородом. Підприємство виготовляє електроніку для брендів Nespresso, Ceragon, Sagemcom, SIAE Microelettronica, DUCATI Energia, SIT та TeleTec. Робота на підприємстві забезпечує робочими місцями 2,3 тис осіб. Новий завод має працевлаштувати ще близько 1,5 тис працівників. Які досягнення компанії в Україні. За даними Ukraine Now, Станом на початок 2019 року вже працюючий американський завод на Закарпатті виготовив понад 110 млн одиниць електроніки: Мобільні телефони: 17,5 млн одиниць ЕДП для накопичувачів: 7,5 млн одиниць Збірки для мобільних телефонів: 47 млн одиниць Збірки для накопичувачів HD: 24 млн одиниць ЕДП для телевізорів: 10 млн одиниць Із 2015 року на заводі запущена лінія з виробництва медіаплеерів Dune HD. Раніше ми інформували про масштабні плани Крюківського вагнобудівного заводу щодо інвестицій у розробку власного приміського електропотяга.

Корпорація Jabil, яка входить до до трійки найбільших контрактних виробників електроніки в світі, будує ще один завод електроніки на Закарпатті. Серед стратегічних завдань підприємства — подвоєння виробничих потужностей.

Як саме розвиватиметься новий завод

«Корпорація готова інвестувати в Україну, бо тут є велике майбутнє. Тож нам потрібні люди і ми запрошуємо студентів на роботу в хорошій технологічно розвиненій компанії. Готові навчати, допомагати і робити все для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною», – зазначив генеральний директор ТОВ «Jabil Circuit Ukraine Limited» Сергій Карцев.

Компанія вже має завод в Україні. Він розташований селі Розівка під Ужгородом. Підприємство виготовляє електроніку для брендів Nespresso, Ceragon, Sagemcom, SIAE Microelettronica, DUCATI Energia, SIT та TeleTec. Робота на підприємстві забезпечує робочими місцями 2,3 тис осіб. Новий завод має працевлаштувати ще близько 1,5 тис працівників.

Американці збудують ще один завод електроніки біля Ужгорода

Які досягнення компанії в Україні

За даними Ukraine Now, Станом на початок 2019 року вже працюючий американський завод на Закарпатті виготовив понад 110 млн одиниць електроніки:

  • Мобільні телефони: 17,5 млн одиниць
  • ЕДП для накопичувачів: 7,5 млн одиниць
  • Збірки для мобільних телефонів: 47 млн одиниць
  • Збірки для накопичувачів HD: 24 млн одиниць
  • ЕДП для телевізорів: 10 млн одиниць
  • Із 2015 року на заводі запущена лінія з виробництва медіаплеерів Dune HD.

Раніше ми інформувалиАмериканці збудують ще один завод електроніки біля Ужгорода 1Крюківський завод інвестує 200 млн грн у створення власної електрички про масштабні плани Крюківського вагнобудівного заводу щодо інвестицій у розробку власного приміського електропотяга.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: