fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Одесі представили проект реконструкції Літнього театру

V Odesi predstavyly proekt rekonstrukciї Litńogo teatru
В Одесі презентували передпроектну пропозиції благоустрою території Літнього театру в Міському саду. Архітектори Аркадій Шупляк, Олег Агафонов, Олександр Гусарєв показали, як має виглядати Літній театр
V Odesi prezentuvaly peredproektnu propozyciї blagoustroju terytoriї Litńogo teatru v Miśkomu sadu. Arhitektory Arkadij Šupljak, Oleg Agafonov, Oleksandr Gusarjev pokazaly, jak maje vygljadaty Litnij teatr
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Автори вважають, що Літній театр в Одесі повинен залишатися парковим простором з вільним входом. Без капітальних будов за винятком художньої галереї і відсутністю комерції, повідомляє одеський портал Культурометр. Також передбачається, що на території театру розташовуватиметься невелика сцена для концертів, а дерев стане більше. Як виглядатиме відроджений простір. Згідно з комерційним проектом, який запропонував учасник КВН Дмитро Шпинарьов, замість Літнього театру мають побудувати залу на 1300 місць, фудкорти і ресторани. Територія буде вільною для відвідування лише в певний час. Як зазначає видання, цей варіант підтримують міська влада та компанія Солінг, яка орендує земельну ділянку з 2016 року. Представники фірми Солинг, яка володіє ділянкою і хотіла побудувати торговий центр, цікавляться проектом Шпинарьова тому, що волонтерський проект не становить комерційного інтересу. На що волонтери відповіли пропозицією викупити територію Літнього театру у бізнесменів. Міська влада відмовилася раніше від такої ідеї, тому волонтери хочуть запропонувати одеситам усього світу скинутися на викуп Літнього театру назад у власність громади, — йдеться в повідомленні. Передпроектна пропозиція волонтерів та активістів Літнього театру. Нагадаємо, в Одесі відкрили систему міського велопрокату Nextbike. Проте запрацюють станції тільки з весни.
Реклама 👇 Замовити

Автори вважають, що Літній театр в Одесі повинен залишатися парковим простором з вільним входом. Без капітальних будов за винятком художньої галереї і відсутністю комерції, повідомляє одеський портал «Культурометр». Також передбачається, що на території театру розташовуватиметься невелика сцена для концертів, а дерев стане більше.

Як виглядатиме відроджений простір

Згідно з комерційним проектом, який запропонував учасник КВН Дмитро Шпинарьов, замість Літнього театру мають побудувати залу на 1300 місць, фудкорти і ресторани. Територія буде вільною для відвідування лише в певний час. Як зазначає видання, цей варіант підтримують міська влада та компанія «Солінг», яка орендує земельну ділянку з 2016 року.

«Представники фірми «Солинг», яка володіє ділянкою і хотіла побудувати торговий центр, цікавляться проектом Шпинарьова тому, що волонтерський проект не становить комерційного інтересу. На що волонтери відповіли пропозицією викупити територію Літнього театру у бізнесменів. Міська влада відмовилася раніше від такої ідеї, тому волонтери хочуть запропонувати одеситам усього світу скинутися на викуп Літнього театру назад у власність громади», — йдеться в повідомленні.

Передпроектна пропозиція волонтерів та активістів Літнього театру.

В Одесі представили проект реконструкції Літнього театру 1

В Одесі представили проект реконструкції Літнього театру 2

Літній театр в Одесі. Фото: «Думская»

Нагадаємо, в Одесі відкрилиВ Одесі представили проект реконструкції Літнього театру 3В Одесі відкрили систему міського велопрокату Nextbike систему міського велопрокату Nextbike. Проте запрацюють станції тільки з весни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: