fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

YouTube склав список української музики, яку вважає перспективною в 2019-му

YouTube sklav spysok ukraїnśkoї muzyky, jaku vvažaje perspektyvnoju v 2019-mu
В Google оголосили про запуск чартів та списків популярної музики на основі кліпів у YouTube Music. Є також окремий перелік для пісень, котрі представники музичної платформи вважають найперспективнішими в 2019-му
V Google ogolosyly pro zapusk čartiv ta spyskiv populjarnoї muzyky na osnovi klipiv u YouTube Music. Je takož okremyj perelik dlja piseń, kotri predstavnyky muzyčnoї platformy vvažajuť najperspektyvnišymy v 2019-mu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У YouTube Music доступні декілька хітпарадів, а також окремий перелік музичних творів, які команда сервісу вважає найперспективнішими для кожної країни, де працює. Які хіт-паради доступні слухачам музики на YouTube. Топ-100 пісень: найпопулярніші композиції на YouTube – Глобальні та локальні чарти. Він поєднує в собі кількість переглядів пісні на YouTube (зокрема офіційне музичне відео, офіційну пісню, що використовується у користувацькому контенті, та лірік-відео). Чарт оновлюється щонеділі о 12:00 за тихоокеанським часом. Кожна країна отримує як глобальну, так і локальну, специфічну версію цього хіт-параду. Топ-100 музичних відео: найпопулярніші музичні відео – Глобальні та локальні чарти. Сюди входять музичні відео, які найчастіше переглядали минулого тижня. Цей чарт дає шанувальникам можливість подивитись найпопулярніші офіційні музичні відеоролики на платформі. Топ відео оновлюються щонеділі о 12:00 за тихоокеанським часом. Кожна країна отримує як глобальну, так і локальну, специфічну версію цього хіт-параду. 20 популярних – локальний хіт-парад. Новий чарт з музичними тенденціями оновлюється кілька разів на день, щоб забезпечити унікальний режим перегляду в реальному часі найпопулярнішої музики в країні. Цей чарт демонструє нові музичні відео, які стали популярними відразу після появи, і є зрізом того, що рухає музичну індустрію сьогодні. Окремо команда сервісу склала перелік із пісень, які мають набрати найбільшої популярності протягом 2019-го. В Україні до списку потенціальних хітів включено 50 композицій загальною тривалістю в 2 год 40 хв.
Реклама 👇 Замовити

У YouTube Music доступні декілька хітпарадів, а також окремий перелік музичних творів, які команда сервісу вважає найперспективнішими для кожної країни, де працює.

Які хіт-паради доступні слухачам музики на YouTube

  • Топ-100 пісень: найпопулярніші композиції на YouTube – Глобальні та локальні чарти. Він поєднує в собі кількість переглядів пісні на YouTube (зокрема офіційне музичне відео, офіційну пісню, що використовується у користувацькому контенті, та лірік-відео). Чарт оновлюється щонеділі о 12:00 за тихоокеанським часом. Кожна країна отримує як глобальну, так і локальну, специфічну версію цього хіт-параду.
  • Топ-100 музичних відео: найпопулярніші музичні відео – Глобальні та локальні чарти. Сюди входять музичні відео, які найчастіше переглядали минулого тижня. Цей чарт дає шанувальникам можливість подивитись найпопулярніші офіційні музичні відеоролики на платформі. Топ відео оновлюються щонеділі о 12:00 за тихоокеанським часом. Кожна країна отримує як глобальну, так і локальну, специфічну версію цього хіт-параду.
  • 20 популярних – локальний хіт-парад. Новий чарт з музичними тенденціями оновлюється кілька разів на день, щоб забезпечити унікальний режим перегляду в реальному часі найпопулярнішої музики в країні. Цей чарт демонструє нові музичні відео, які стали популярними відразу після появи, і є зрізом того, що рухає музичну індустрію сьогодні.

YouTube Music

Окремо команда сервісуYouTube склав список української музики, яку вважає перспективною в 2019-му 1YouTube Music та Premium запустилися в Україні склала перелік із пісень, які мають набрати найбільшої популярності протягом 2019-го. В Україні до списку потенціальних хітів включено 50 композицій загальною тривалістю в 2 год 40 хв.

Теґи: YouTube, музика
Джерело: блог Google Ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: