fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські наукові проекти отримали грант на 1 млн грн

Ukraїnśki naukovi proekty otrymaly grant na 1 mln grn
В науковому хакатоні за гранти боролися 20 проектів ефективного використання та відновлення біоресурсів. Грант на загальну суму 1 млн грн розділили між собою проекти «FoodBiopack» та «Воду слонам!»
V naukovomu hakatoni za granty borolysja 20 proektiv efektyvnogo vykorystannja ta vidnovlennja bioresursiv. Grant na zagaľnu sumu 1 mln grn rozdilyly miž soboju proekty «FoodBiopack» ta «Vodu slonam!»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Захід Elephant Hackathon від Carlsberg Ukraine організували, щоб популяризувати українську науку. А також для того аби знайти дієві ідеї, які допомагають зробити світ кращим, повідомляє Фокус Які проекти перемогли . В 2018 році Carlsberg Ukraine заснувала Elephant Fund – фонд підтримки науки в Україні. В рамках проекту організували Elephant Hackathon, де вчені та спеціалісти з різних сфер об’єдналися на 36 годин, щоб розробити або допрацювати наукові проекти відновлення та ефективного використання біоресурсів у сферах: агропромисловість водні ресурси біотехнології ефективна енергетика зменшення викидів СО2. За гранти боролися 20 проектів ефективного використання та відновлення біоресурсів. Оцінка робіт відбувалася за п’ятьма критеріями: наукоємність, користь, комерційний потенціал, придатність до реалізації і наявність команди. Призовий фонд — до 1 млн грн. Найкращі проекти отримали гранти на втілення та менторську підтримку впродовж року. Отже, гранти на реалізацію проектів здобули лідери рейтингового списку: FoodBiopack презентували прогресивну ідею виробництва пакетів, пакувальних плівок і одноразового посуду із екологічно безпечного матеріалу. Вироби за технологією команди в природньому середовищі розкладаються упродовж 30 днів. При цьому вони не поступаються міцністю токсичним поліетиленовим аналогам. Воду слонам! – так назвала свій проект команда з Національного авіаційного університету. Вони запропонували ефективний метод боротьби з надлишком фосфатів у відкритих водоймах. Технологія передбачає використання в очисних установках особливих мікроводоростей, які природним чином фільтрують воду. Команди проектів мають презентувати перші видимі результати роботи до кінця наступного року. Також у 2019-му заплановано другий хакатон від Carlsberg Ukraine. До речі, раніше ми публікували матеріал про стартап-проекти вчених з Вінниці та Сум, які здобули перші місця у міжнародному конкурсі стартапів University Startup World Cup у Копенгагені (Данія).
Реклама 👇 Замовити

Захід Elephant Hackathon від Carlsberg Ukraine організували, щоб популяризувати українську науку. А також для того аби знайти дієві ідеї, які допомагають зробити світ кращим, повідомляє «Фокус»

Які проекти перемогли 

В 2018 році Carlsberg Ukraine заснувала Elephant Fund – фонд підтримки науки в Україні. В рамках проекту організували Elephant Hackathon, де вчені та спеціалісти з різних сфер об’єдналися на 36 годин, щоб розробити або допрацювати наукові проекти відновлення та ефективного використання біоресурсів у сферах:

  • агропромисловість
  • водні ресурси
  • біотехнології
  • ефективна енергетика
  • зменшення викидів СО2.

За гранти боролися 20 проектів ефективного використання та відновлення біоресурсів. Оцінка робіт відбувалася за п’ятьма критеріями: наукоємність, користь, комерційний потенціал, придатність до реалізації і наявність команди. Призовий фонд — до 1 млн грн. Найкращі проекти отримали гранти на втілення та менторську підтримку впродовж року.

Отже, гранти на реалізацію проектів здобули лідери рейтингового списку:

«FoodBiopack» презентували прогресивну ідею виробництва пакетів, пакувальних плівок і одноразового посуду із екологічно безпечного матеріалу. Вироби за технологією команди в природньому середовищі розкладаються упродовж 30 днів. При цьому вони не поступаються міцністю токсичним поліетиленовим аналогам.

«Воду слонам!» – так назвала свій проект команда з Національного авіаційного університету. Вони запропонували ефективний метод боротьби з надлишком фосфатів у відкритих водоймах. Технологія передбачає використання в очисних установках особливих мікроводоростей, які природним чином фільтрують воду.

Команди проектів мають презентувати перші видимі результати роботи до кінця наступного року. Також у 2019-му заплановано другий хакатон від Carlsberg Ukraine.

До речі, раніше ми публікувалиУкраїнські наукові проекти отримали грант на 1 млн грн 1Два українські стартапи перемогли на конкурсі в Данії матеріал про стартап-проекти вчених з Вінниці та Сум, які здобули перші місця у міжнародному конкурсі стартапів University Startup World Cup у Копенгагені (Данія).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: