fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з 1 липня 2019-го понад 50 медичних послуг стануть безкоштовними

V Ukraїni z 1 lypnja 2019-go ponad 50 medyčnyh poslug stanuť bezkoštovnymy
Влітку 2019 року 54 медичних та діагностичних процедури в Україні стануть безкоштовними за умови направлення від сімейного лікаря. Про це інформує «112 канал» із посиланням на керівництво Міністерства охорони здоров'я України
Vlitku 2019 roku 54 medyčnyh ta diagnostyčnyh procedury v Ukraїni stanuť bezkoštovnymy za umovy napravlennja vid simejnogo likarja. Pro ce informuje «112 kanal» iz posylannjam na kerivnyctvo Ministerstva ohorony zdorov'ja Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про нововвведення та послуги, що стануть безкоштовними, проінформував заступник Міністра охорони здоровя Павло Ковтонюк. За його словами, з 1 липня 2019 року за направленням від сімейного лікаря можна буде отримати низку медичних послуг на безкоштовній основі. Кошти за них вноситиме Національна служба здоровя за принципом гроші йдуть за пацієнтом. При цьому вибір закладу для аналізів чи діагностування залишається теж за пацієнтом. Це можуть бути як державні, так і приватні медичні установи. При цьому пакет послуг покриває обстеження на предмет найпоширеніших захворювань внутрішніх органів, включаючи онкологічні у жінок та чоловіків. Які послуги стануть безкоштовними. До переліку безкоштовних включено такі послуги: 12 базових різних аналізів; маммографія; 5 видів рентгену (груди, суглоби, хребет, кістки та ніс, ехокардіографія); моніторинг ЕКГ; 2 види тестів для визначення патологій серцево-судинної системи; 6 видів УЗД (шлунково-кишковий тракт, нирки, сечовий міхур, артерії ніг, щитовидна та молочні залози); 4 види біопсії під контролем УЗД; видалення деяких новоутворень; ендоскопічні дослідження та так звані операції 1 дня. Раніше ми інформували про запуск електронного рецепту за ініціативи Міністерства охорони здоровя.
Реклама 👇 Замовити

Про нововвведення та послуги, що стануть безкоштовними, проінформував заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк. За його словами, з 1 липня 2019 року за направленням від сімейного лікаря можна буде отримати низку медичних послуг на безкоштовній основі. Кошти за них вноситиме Національна служба здоров’я за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». При цьому вибір закладу для аналізів чи діагностування залишається теж за пацієнтом. Це можуть бути як державні, так і приватні медичні установи. При цьому пакет послуг покриває обстеження на предмет найпоширеніших захворювань внутрішніх органів, включаючи онкологічні у жінок та чоловіків.

Які послуги стануть безкоштовними

До переліку безкоштовних включено такі послуги:

  • 12 базових різних аналізів;
  • маммографія;
  • 5 видів рентгену (груди, суглоби, хребет, кістки та ніс, ехокардіографія);
  • моніторинг ЕКГ;
  • 2 види тестів для визначення патологій серцево-судинної системи;
  • 6 видів УЗД (шлунково-кишковий тракт, нирки, сечовий міхур, артерії ніг, щитовидна та молочні залози);
  • 4 види біопсії під контролем УЗД;
  • видалення деяких новоутворень;
  • ендоскопічні дослідження та так звані «операції 1 дня».

Раніше ми інформувалиВ Україні з 1 липня 2019-го понад 50 медичних послуг стануть безкоштовними 1МОЗ запровадить «електронний рецепт» у 5 регіонах країни про запуск електронного рецепту за ініціативи Міністерства охорони здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: