fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Центрах зайнятості з’являться кар’єрні радники

U Centrah zajnjatosti z'javljaťsja kar'jerni radnyky
Із січня 2019 року кар’єрні радники починають роботу в усіх центрах служби зайнятості. Про це інформує прес-служба Міністерства соціальної політики
Iz sičnja 2019 roku kar’jerni radnyky počynajuť robotu v usih centrah služby zajnjatosti. Pro ce informuje pres-služba Ministerstva sociaľnoї polityky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У відомстві називають важливим елементом реформ впровадження в роботу служби зайнятості інституту нової посади — кар’єрні радники. Появу нової посади повязують з потребою розширення спектру послуг для клієнтів служби з урахуванням індивідуальних особливостей кандидатів на пошук роботи, їхнього рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності. Що робитимуть ці радники. З метою підготовки фахівців для роботи в проекті експерт Міжнародної організації праці (МОП) Валлі Корбанезе провела на базі Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України навчальні тренінги для фахівців державної служби зайнятості та Інституту, які будуть займатися підготовкою кар’єрних радників. За її словами, карєрні радники працюють з кожним клієнтом окремо. Такий фахівець зможе побачити перешкоди, які стоять перед клієнтом на ринку праці в момент працевлаштування, та допоможе подолати їх. Ця особа буде вашим помічником щоразу, коли б ви не повернулися до служби зайнятості. Сама Валлі Корбанезе – експертка Міжнародної організації праці (МОП) – допомагає впроваджувати в Україні проект МОП Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні. Раніше ми інформували про розяснення з боку Мінсоцполітики щодо монетизації субсидій, яке почало діяти із січня 2019 року.
Реклама 👇 Замовити

У відомстві називають важливим елементом реформ впровадження в роботу служби зайнятості інституту нової посади — кар’єрні радники. Появу нової посади пов’язують з потребою розширення спектру послуг для клієнтів служби з урахуванням індивідуальних особливостей кандидатів на пошук роботи, їхнього рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності.

Що робитимуть ці радники

З метою підготовки фахівців для роботи в проекті експерт Міжнародної організації праці (МОП) Валлі Корбанезе провела на базі Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України навчальні тренінги для фахівців державної служби зайнятості та Інституту, які будуть займатися підготовкою кар’єрних радників. За її словами, кар’єрні радники працюють з кожним клієнтом окремо. Такий фахівець зможе побачити перешкоди, які стоять перед клієнтом на ринку праці в момент працевлаштування, та допоможе подолати їх. Ця особа буде вашим помічником щоразу, коли б ви не повернулися до служби зайнятості. Сама Валлі Корбанезе – експертка Міжнародної організації праці (МОП) – допомагає впроваджувати в Україні проект МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Раніше ми інформувалиУ Центрах зайнятості з'являться кар'єрні радники 1У Мінсоцполітики роз’яснили, як монетизують субсидії в 2019 році про роз’яснення з боку Мінсоцполітики щодо монетизації субсидій, яке почало діяти із січня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: