fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укравтодор» запустить 6 майданчиків для зважування вантажівок в русі

«Ukravtodor» zapustyť 6 majdančykiv dlja zvažuvannja vantaživok v rusi
У Державному агентстві автомобільних доріг України підписано конктракт на виконання робіт з реалізації пілотного проекту зважування автомобілів у русі. Про це проінформували представники «Укравтодор» на сторінці відомства у Facebook
U Deržavnomu agentstvi avtomobiľnyh dorig Ukraїny pidpysano konktrakt na vykonannja robit z realizaciї pilotnogo proektu zvažuvannja avtomobiliv u rusi. Pro ce proinformuvaly predstavnyky «Ukravtodor» na storinci vidomstva u Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  6 майданчиків для автоматичного зважування в русі за 7 місяців буде збудовано на підїздвх до Києва на дорогах М-06, М-03, М-01, М-05, М-07. Цей пілотний проект планується за два-три роки розширити по всій країни до 200-250 таких пунктів по всій Україні. Що варто знати про нові системи зважування. Реалізація проекту впровадження інтелектуальної транспортної системи в Україні, зокрема й автоматичної системи зважування в русі (WIM) регулюється Угодою про позику Проект розвитку дорожньої галузі. Вона була укладена у жовтні 2015 року між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Cлавомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України, зазначив: Цей проект відкриває нову еру функціонування дорожньої інфраструктури України – адже за допомогою сучасних технічних заходів дозволить підвищити безпеку дорожнього руху, забезпечить збереження автомобільних доріг від руйнування і дозволить отримувати достовірну ситуацію про інтенсивність дорожнього руху для планування ремонтно-будівельних робіт. Для компанії-переможця – україно-канадійського консорціуму – це велика відповідальність, адже на основі реалізації цього контракту будуть у майбутньому втілюватися й наступні, зазначив чиновник. Система WіM має стати частиною загальної системи ІТС (Інтелектуальні транспортні системи), яку Укравтодор планує втілювати з 2019 року. Ця загальна система об’єднує такі складові: Traffic Control (контроль трафіку), Automatic Speeding Control (автоматичний контроль швидкості), Tolling (контроль руху вантажівок і збору оплат від вантажівок), WiM (зважування вантажівок у русі). Раніше ми інформували про обсяги інвестицій в українські автошляхи у 2018 році.
Реклама 👇 Замовити

6 майданчиків для автоматичного зважування в русі за 7 місяців буде збудовано на підїздвх до Києва на дорогах М-06, М-03, М-01, М-05, М-07. Цей пілотний проект планується за два-три роки розширити по всій країни до 200-250 таких пунктів по всій Україні.

Що варто знати про нові системи зважування

Реалізація проекту впровадження інтелектуальної транспортної системи в Україні, зокрема й автоматичної системи зважування в русі (WIM) регулюється Угодою про позику «Проект розвитку дорожньої галузі». Вона була укладена у жовтні 2015 року між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Cлавомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України, зазначив: «Цей проект відкриває нову еру функціонування дорожньої інфраструктури України – адже за допомогою сучасних технічних заходів дозволить підвищити безпеку дорожнього руху, забезпечить збереження автомобільних доріг від руйнування і дозволить отримувати достовірну ситуацію про інтенсивність дорожнього руху для планування ремонтно-будівельних робіт».

Для компанії-переможця – україно-канадійського консорціуму – це велика відповідальність, адже на основі реалізації цього контракту будуть у майбутньому втілюватися й наступні, зазначив чиновник.

Система WіM має стати частиною загальної системи ІТС (Інтелектуальні транспортні системи), яку «Укравтодор» планує втілювати з 2019 року. Ця загальна система об’єднує такі складові:

  • Traffic Control (контроль трафіку),
  • Automatic Speeding Control (автоматичний контроль швидкості),
  • Tolling (контроль руху вантажівок і збору оплат від вантажівок),
  • WiM (зважування вантажівок у русі).

Раніше ми інформували«Укравтодор» запустить 6 майданчиків для зважування вантажівок в русі 1«Укравтодор» розповів про інвестиції в дороги за 2018-й про обсяги інвестицій в українські автошляхи у 2018 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: