fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Києву дадуть $100 млн інвестицій на модернізацію тепломереж

Kyjevu daduť $100 mln investycij na modernizaciju teplomerež
Київська міська державна адміністрація та «Київтеплоенерго» підписали Меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) щодо міжнародного співробітництва у модернізації та розвитку теплоенергетичного комплексу столиці. Про це інформує прес-служба КМДА
Kyїvśka miśka deržavna administracija ta «Kyїvteploenergo» pidpysaly Memorandum z Jevropejśkym bankom rekonstrukciї ta rozvytku, Mižnarodnoju finansovoju korporacijeju, Agentstvom SŠA z mižnarodnogo rozvytku (USAID) ščodo mižnarodnogo spivrobitnyctva u modernizaciї ta rozvytku teploenergetyčnogo kompleksu stolyci. Pro ce informuje pres-služba KMDA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як зазначив мер української столиці, цей крок — перший для формування плану перетворення Київтеплоенерго на компанію європейського рівня. Раніше у квітні 2018-го представники міської влади завершили 17-річну угоду з ПАТ Київенерго. Києву вдалося здійснити перше в Україні повернення під контроль громади міського теплоенергетичного комплексу. До нього входять найбільші в Україні теплоелектроцентралі – ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, майже 200 котелень, 2,6 тис км мереж, сміттєспалювальний завод Енергія. Як нова співпраця допоможе Києву. Віталій Кличко підкреслив, що мета меморандуму, який підписали, – перетворення Київтеплоенерго на потужну, орієнтовану на потреби споживача компанію із чітко визначеною стратегією, що включає залучення новітніх технологій та підвищення енергоефективності. Зі свого боку, місто готове до подолання тих ризиків та перешкод, що сьогодні можуть виникнути, враховуючи недосконалість чинного законодавства, складну ситуацію у сфері теплоенергетики країни. У рамках меморандуму планують напрацювати проміжний фінансовий пакет. Ідеться про інвестиції у $100 млн. Кошти виділять на проведення робіт із модернізації інфраструктурних мереж. Раніше ми повідомляли про плани КМДА реалізувати 1,5 млн карток для безконтактної оплати проїзду в міському транспорті в українській столиці.
Реклама 👇 Замовити

Як зазначив мер української столиці, цей крок — перший для формування плану перетворення «Київтеплоенерго» на компанію європейського рівня. Раніше у квітні 2018-го представники міської влади завершили 17-річну угоду з ПАТ «Київенерго». Києву вдалося здійснити перше в Україні повернення під контроль громади міського теплоенергетичного комплексу. До нього входять найбільші в Україні теплоелектроцентралі – ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, майже 200 котелень, 2,6 тис км мереж, сміттєспалювальний завод «Енергія».

Як нова співпраця допоможе Києву

Віталій Кличко підкреслив, що мета меморандуму, який підписали, – перетворення «Київтеплоенерго» на потужну, орієнтовану на потреби споживача компанію із чітко визначеною стратегією, що включає залучення новітніх технологій та підвищення енергоефективності. Зі свого боку, місто готове до подолання тих ризиків та перешкод, що сьогодні можуть виникнути, враховуючи недосконалість чинного законодавства, складну ситуацію у сфері теплоенергетики країни. У рамках меморандуму планують напрацювати проміжний фінансовий пакет. Ідеться про інвестиції у $100 млн. Кошти виділять на проведення робіт із модернізації інфраструктурних мереж.

Раніше ми повідомлялиКиєву дадуть $100 млн інвестицій на модернізацію тепломереж 1Кияни отримають 1,5 млн безконтактних карток для проїзду про плани КМДА реалізувати 1,5 млн карток для безконтактної оплати проїзду в міському транспорті в українській столиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: