fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінрегіон дозволить отримувати відшкодування за ЖКГ

Minregion dozvolyť otrymuvaty vidškoduvannja za ŽKG
Українці зможуть отримувати відшкодування у разі неналежної якості наданих житлово-комунальних послуг. ВІдповідні зміни будуть імплементовані до українського законодавства
Ukraїnci zmožuť otrymuvaty vidškoduvannja u razi nenaležnoї jakosti nadanyh žytlovo-komunaľnyh poslug. VIdpovidni zminy buduť implementovani do ukraїnśkogo zakonodavstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ми підвищуємо якість надання житлово-комунальних послуг та послуг з управління багатоквартирним будинком. Для цього ми розробили Механізм перевірки їх належної кількості та якості, визначених типовим договором між споживачем та постачальником. Ми продовжуємо імплементувати закон Про житлово-комунальні послуги, — наголосив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови щодо ймовірного відшкодування за неналежну якість послуг ЖКГ. Що варто знати про відшкодування. Споживачі комунальних послуг зможуть вимагати проведення перевірок якості ЖКГ та в подальшому отримувати відшкодування, — підтвердив чиновник. За його словами механізм нового отримання послуг та перевірки їхньої якості стосуватиметься постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком. Кінцева мета усіх реформ — забезпечити захист інтересів споживачів та прозорість у наданні послуг і стягненні оплати за них. Як інформує Мінрегіон, постановою затверджена форма акту-претензії та механізм його задоволення. Розроблений документ набуде чинності з 1 травня 2019 року. Раніше ми інформували про скасування системи дозволів для перепланування квартир у багатоквартирних житлових будинках в Україні. Цю ініціативу також затвердило Міністерство регіонального розвитку.
Реклама 👇 Замовити

«Ми підвищуємо якість надання житлово-комунальних послуг та послуг з управління багатоквартирним будинком. Для цього ми розробили Механізм перевірки їх належної кількості та якості, визначених типовим договором між споживачем та постачальником. Ми продовжуємо імплементувати закон «Про житлово-комунальні послуги», — наголосив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови щодо ймовірного відшкодування за неналежну якість послуг ЖКГ.

Що варто знати про відшкодування

«Споживачі комунальних послуг зможуть вимагати проведення перевірок якості ЖКГ та в подальшому отримувати відшкодування», — підтвердив чиновник. За його словами механізм нового отримання послуг та перевірки їхньої якості стосуватиметься постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком. Кінцева мета усіх реформ — забезпечити захист інтересів споживачів та прозорість у наданні послуг і стягненні оплати за них.

Як інформує Мінрегіон, постановою затверджена форма акту-претензії та механізм його задоволення. Розроблений документ набуде чинності з 1 травня 2019 року.

Раніше ми інформувалиМінрегіон дозволить отримувати відшкодування за ЖКГ 1Для перепланування квартири не потрібен дозвіл — Мінрегіон про скасування системи дозволів для перепланування квартир у багатоквартирних житлових будинках в Україні. Цю ініціативу також затвердило Міністерство регіонального розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: