fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українське пакування для Salateira перемогло на міжнародному конкурсі

Ukraїnśke pakuvannja dlja Salateira peremoglo na mižnarodnomu konkursi
Як інформує MMR, Всесвітня Пакувальна організація (World Packaging Organisation) в рамках конкурсу WorldStar Awards 2019 визначила переможців та володарів головних нагород. Українське пакування для мережі швидкого харчування опинилося серед переможців. Подія вважається однією з ключових у світі пакувальної індустрії
Jak informuje MMR, Vsesvitnja Pakuvaľna organizacija (World Packaging Organisation) v ramkah konkursu WorldStar Awards 2019 vyznačyla peremožciv ta volodariv golovnyh nagorod. Ukraїnśke pakuvannja dlja mereži švydkogo harčuvannja opynylosja sered peremožciv. Podija vvažajeťsja odnijeju z ključovyh u sviti pakuvaľnoї industriї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учасниками конкурсу були лише ті кейси, які вже отримували призи на регіональному чи національному рівні. Загалом у 2018 році на розгляд журі WorldStar Awards подали 319 зразків із 35 країн. Оцінку формували експерти з різних держав. Основними критеріями для визначення переможців серед усіх заявок стали ергономічність, дизайн, екологічність та безпека пакування для споживачів. Як виглядає та для чого призначене це пакування. Загалом українські виробники скерували до журі конкурсу 8 зразків — і перемогли у 2 номінаціях. Серед переможців опинилися варіанти упаковки Лапша-кап для ТМ FOODinBOX. Її продають у мережі фастфудів Salateira. Конструкція цих коробок дає змогу зберігати смак, температуру та аромат їжі і запобігає протіканню соусів. В якості матеріалу використовують 100% целюлозний картон. Його можна утилізувати та повторно переробляти. У компанії, для якої було створено ці коробки та стаканчики, зазначають, що воно має бути не лише екологічним, але й використовуватися як комунікаційна платформа — і саме цього намагалися досягнути. Переможець отримає свою нагороду в травні 2019 року в Празі. Раніше ми розповідали про підсумки в креативних індустріях в Україні у 2018 році.

Учасниками конкурсу були лише ті кейси, які вже отримували призи на регіональному чи національному рівні. Загалом у 2018 році на розгляд журі WorldStar Awards подали 319 зразків із 35 країн. Оцінку формували експерти з різних держав. Основними критеріями для визначення переможців серед усіх заявок стали ергономічність, дизайн, екологічність та безпека пакування для споживачів.

Як виглядає та для чого призначене це пакування

Загалом українські виробники скерували до журі конкурсу 8 зразків — і перемогли у 2 номінаціях. Серед переможців опинилися варіанти упаковки «Лапша-кап» для ТМ FOODinBOX. Її продають у мережі фастфудів Salateira. Конструкція цих коробок дає змогу зберігати смак, температуру та аромат їжі і запобігає протіканню соусів. В якості матеріалу використовують 100% целюлозний картон. Його можна утилізувати та повторно переробляти.

Українське пакування для Salateira перемогло на міжнародному конкурсі дизайну

У компанії, для якої було створено ці коробки та стаканчики, зазначають, що воно має бути не лише екологічним, але й використовуватися як комунікаційна платформа — і саме цього намагалися досягнути. Переможець отримає свою нагороду в травні 2019 року в Празі.

Раніше ми розповідалиУкраїнське пакування для Salateira перемогло на міжнародному конкурсі 1Флешмоби, експерименти, несподіванки — підсумки 2018-го у креативі про підсумки в креативних індустріях в Україні у 2018 році.

Джерело: MMR

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: