fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У 2018 році українці зібрали понад $2 млн на Kickstarter та Indiegogo

U 2018 roci ukraїnci zibraly ponad $2 mln na Kickstarter ta Indiegogo
Як інформує видання AIN.UA, 2018 рік виявився надзвичайно вдалим для колективного фінансування стартапів на платформах Kickstarter, Indiegogo та інших подібних сайтах. Найприбутковішими стали розробки, пов'язані з ігровою індустрією
Jak informuje vydannja AIN.UA, 2018 rik vyjavyvsja nadzvyčajno vdalym dlja kolektyvnogo finansuvannja startapiv na platformah Kickstarter, Indiegogo ta inšyh podibnyh sajtah. Najprybutkovišymy staly rozrobky, pov'jazani z igrovoju industrijeju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найдорожчим проектом з точки зору колективних інвестицій став стартап Feel VR. Команда цього проекту зібрала $0,5 млн на платформі Kickstarter. Українці працюють над створенням ігрового керма та педалів для автомобільних симуляторів та перегонів. В основу роботи цього комплекту покладено технологію Direct Drive. Зазвичай такі комплекти коштують декілька тисяч доларів, але українська команда запропонувала варіант, що коштує в декілька разів дешевше. Які ще прибуткові проекти створили українці у 2018-му. Команда проекту Ugears зібрала $460 тис. За рік було проведено одразу 2 кампанії — на 11 моделів обємних конструкторів із дерева та на підставки для настільних ігор. Також українці почали продавати свої конструктори у американських магазинах компанії Disney. Третю сходинку посів стартап Verum 1. Він зібрав $185 тис. Харківський інженер створив навушники для аудіофілів. У них замість динаміків використано магнітну плівку та доступніші за ціною технології. На четвертій сходинці — компанія Enjoy The Wood. У 2018 році вона зібрала $155 тис під час 2 краудфандингових кампаній. Українці презентували модульну настінну мапу з дерева та колекцію мап для окремих міст. Замикає перелік ТОП-5 стартапів проект Pix. Він зібрав $150 тис. Команда працює над створенням наплічника з кастомізваною панеллю, яка містить LED-індикатори, здатні створювати анімацію та відображати різні картинки. Крім того, наплічник матиме контролер для велосипеда, що дасть змогу в темний час доби виводити індикатори повертання велосипедиста вліво чи вправо та зробити пересування на велосипеді безпечнішим. Нагадаємо, раніше ми розповідали про знакові стартапи, які створили українці протягом 27 років незалежності.
Реклама 👇 Замовити

Найдорожчим проектом з точки зору колективних інвестицій став стартап Feel VR. Команда цього проекту зібрала $0,5 млн на платформі Kickstarter. Українці працюють над створенням ігрового керма та педалів для автомобільних симуляторів та перегонів. В основу роботи цього комплекту покладено технологію Direct Drive. Зазвичай такі комплекти коштують декілька тисяч доларів, але українська команда запропонувала варіант, що коштує в декілька разів дешевше.

Які ще прибуткові проекти створили українці у 2018-му

Команда проекту UgearsУ 2018 році українці зібрали понад $2 млн на Kickstarter та Indiegogo 1Українська компанія UGEARS зібрала $110 тис на Kickstarter зібрала $460 тис. За рік було проведено одразу 2 кампанії — на 11 моделів об’ємних конструкторів із дерева та на підставки для настільних ігор. Також українці почали продаватиУ 2018 році українці зібрали понад $2 млн на Kickstarter та Indiegogo 2Українські конструктори Ugears продаватимуть у магазинах Disney свої конструктори у американських магазинах компанії Disney.

Третю сходинку посів стартап Verum 1У 2018 році українці зібрали понад $2 млн на Kickstarter та Indiegogo 3Проект українських навушників зібрав $144 тис на Kickstarter. Він зібрав $185 тис. Харківський інженер створив навушники для аудіофілів. У них замість динаміків використано магнітну плівку та доступніші за ціною технології.

На четвертій сходинці — компанія Enjoy The WoodУ 2018 році українці зібрали понад $2 млн на Kickstarter та Indiegogo 4ОНОВЛЕНО: Створена українцями дерев’яна мапа світу зібрала $100 тис на Kickstarter. У 2018 році вона зібрала $155 тис під час 2 краудфандингових кампаній. Українці презентували модульну настінну мапу з дерева та колекцію мап для окремих міст.

Замикає перелік ТОП-5 стартапів проект PixУ 2018 році українці зібрали понад $2 млн на Kickstarter та Indiegogo 5Український смарт-наплічник зібрав 1+ млн переглядів у YouTube-блоґера. Він зібрав $150 тис. Команда працює над створенням наплічника з кастомізваною панеллю, яка містить LED-індикатори, здатні створювати анімацію та відображати різні картинки. Крім того, наплічник матиме контролер для велосипеда, що дасть змогу в темний час доби виводити індикатори повертання велосипедиста вліво чи вправо та зробити пересування на велосипеді безпечнішим.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиУ 2018 році українці зібрали понад $2 млн на Kickstarter та Indiegogo 6Бліц: Які стартапи з України стали найзнаковішими станом на 2018 рік про знакові стартапи, які створили українці протягом 27 років незалежності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: